Co kupić na Mikołajki

Co kupić na Mikołajki? Co roku ten sam problem. Trochę oczywiste wydają się słodycze, ale ile razy można kupować w gruncie rzeczy te same lub zbliżone produkty. To „święto” wymusza niejako mały rozmiar prezentu, by można go było umieścić w obuwiu innej osoby. Pomyślmy zatem o innych podarunkach spełniających dwa kryteria są nieduże i tanie. Postarajmy się zmieści w budżecie 50 zl.

Aby nie być oderwanym od najbardziej aktualnych promocjo otwieramy gazetkę Tesco, oferta od 3.12.15. Od razu nadmieniam, że nie współpracujemy z tą siecią, po prostu dziś ta gazetka pojawiła się na wycieraczce.

Już na 3 stronie jest interesując propozycja – słuchawki Neon Urbanz w różnych kolorach – cena 49 zł bez grosza, czyli taniej o 16 zł w porównaniu z czasem sprzed promocji.

Strona 4 – kawa Dallmayr Classic – 16 zł, ale to jeśli mam do czynienia z fanem kawy.

Strona 10 – urządzenie do robienia selfie z pilotem – 40 zł. W dobie fotek z Dziubkiem, lub jak inni to określają „z pozycji pały” na pewno się sprawdzi. Użyteczny przedmiot dla osób, które sporo podróżują i dla tych, które sporo czasu spędzają przed lustrem.

W tej gazetce znajduje się tez mnóstwo zestawów kosmetyków mieszczących się w tej cenie, ale co kto lubi.

Co kupić na Mikołajki, ale poza tym sklepem?

Kobieta zawsze chętnie przyjmie prezent, który dla większości facetów nie ma w ogóle wartości, czyli coś dekoracyjnego, związanego z czasem świątecznym, np. figurkę anioła z masy solnej. Każdemu facetowi przyda się tez zawsze dodatkowy pendrive.

Na każdą okazję, nie tylko na Mikołaja można też sprezentować opakowanie dobrej aromatycznej herbaty lub kawy do zmielenia, lub zmielonej sprzedawanych na wagę. Warto wcześniej dowiedzieć się jakie smaki i aromaty preferuje osoba do obdarowania.

To tylko mała namiastka w możliwościach jakie daje nam dzisiejszy handel. Najlepiej jest wybrać się do miasta i poszukać wedle innych kryteriów. Ten artykuł miał tylko podsunąć Wam kierunek w myśleniu.

Powodzenia. Udanych łowów.