CZUJECIE JUŻ NADCHODZĄCE WAKACJE? NIE SIĘ WAM PRACOWAĆ? PISANIE PRAC JESZCZE PRZED WAMI? I TAK SIĘ ZDARZA.

Dziś krótko. Nie będziemy zanudzać, pouczać i prawić morałów. Nie tylko dzieci, które jutro kończą rok szkolny spragnione są wakacyjnego wypoczynku, błogiego relaksu i czasu tylko dla siebie. My dorośli także chętnie oddajemy się wakacyjnemu lenistwu.

Oj, tak. Fajnie byłoby teraz leżeć na ciepłym piasku plaży w promieniach gorącego (najlepiej rodem z jakiejś egzotyki) słońca. Ponudzić się, wypić drinka z palemką w nadmorskim barze.

Albo: nenufary, szuwary, komary a my na łódce. A my na mazurskim jeziorze, w kostiumie kąpielowym..

My na Dominikanie, w Peru, Paryżu, lesie, górach, puszczy, parku, szlaku zamków gotyckich, na wycieczce rowerowej…wszędzie, tylko nie przy biurku. Nie przy pisaniu pracy.

 

Taki więc oto obrazek.

 

Nie będziemy ci wybijać z głowy planów wakacyjnych. Każdy przynajmniej raz w roku musi odpocząć od pracy, obowiązków, rutyny dnia codziennego. Ty też masz do tego prawo.

W razie gdybyś zbyt długo jednak na wakacjach zabalował tu jest adres naszej strony:

 

pisanieprac.co

 

Tagi:

pisanie prac, prace magisterskie, prace licencjackie, prace inżynierskie, prace zaliczeniowe, pisanie prac magisterskich,
pisanie prac licencjackich, pisanie prac inżynierskich, pisanie prac zaliczeniowych, prace dyplomowe, prace podyplomowe,
pisanie prac dyplomowych, pisanie prac podyplomowych