Dodawanie załączników i apel

Ten post przeznaczony jest do osób, które dodają tu swoje ogłoszenia dotyczące pisania prac. Już od pewnego czasu dodaliśmy nową funkcjonalność na stronie: możliwość dodawania załączników. Już część z Was skorzystała z tej opcji dodając jako załącznik obrazek opisowy, który zawsze dodaje przy ogłoszeniu. Dzięki nim w łatwy sposób można zorientować się kto dodał to ogłoszenie. W porządku, to jedna z możliwości. Macie jednak także możliwość dodawania plików tekstowych, czyli np. w formacie doc. czy rtf. Czyli można dodawać tu teksty. Jest to jedyne miejsce, gdzie możecie umieścić swoją próbkę tekstu w osobnym pliku. Możecie przedstawić potencjalnym klientom próbkę swoich możliwości. Warto wykorzystać taką szansę. Testujemy to rozwiązanie.

Do wielu osób dodających często ogłoszenia wystosowaliśmy już prośbę o dodawanie różnych tytułów ogłoszeń. I faktycznie sporo osób stosuje się do tej prośby. Wszystkim z nich gorąco dziękujemy i prosimy o dalsze działania tego typu. Osoby i firmy, które tego nie robiły prosimy jednak o przełamanie się w tej kwestii. Im bardziej rozbudowany tytuł tym mniejsza szansa, że się kiedykolwiek ten tytuł powtórzy. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczanie dziedzin w tytule albo nazwy miasta. Szczególnie pewne tytuły cieszą się bardzo dużą popularnością, np. „Profesjonalne pisanie prac”, ten tytuł stosuje wielu ogłoszeniodawców. Zachęcamy do kreatywnego podejścia do naszego apelu. Dotyczy to wszystkich rodzajów ogłoszeń. Gdy pojawiają się te same tytuły ogłoszeń to strona od razu spada w wyszukiwarkach. Podejmujemy mnóstwo środków by ten proces odwrócić i inwestujemy duże środki by temu przeciwdziałać. Chcemy więc, żebyście mieli świadomość, że poniekąd w waszych rękach jest popularność strony i ilość wejść na poszczególne ogłoszenia. Oczywiście skuteczność reklam Premium będzie zawsze większa niż reklam zwykłych, ale to raczej oczywiste.

Prosimy  o potraktowanie serio tego apelu. To jest też w celu świadczenia coraz lepszej usługi z naszej strony. Możecie tez napisać co można jeszcze zmienić w funkcjonowaniu serwisu.

Dziękujemy