Horoskop studencki

Horoskop studencki na wrzesień 2015:

Baran 21.03-20.04

Dzięki włożonym dotychczas wysiłkom, nowym kontaktom i wzajemnym stosunkom partnerskim, a także umiejętności wykorzystania nadarzających się okazji, Twoja kariera w tym miesiącu ma dobre szanse. Życzliwe stosunki z przyjaciółmi i romantyczne przygody będą sprzyjać działalności twórczej, sukcesom i licznym szansom powiększenia majątku. Bądź więc jak najwięcej aktywny, aby wykorzystać każdą szansę, szczególnie w drugiej połowie miesiąca, możesz poprzez realizację najważniejszych planów zdobyć autorytet i osiągnąć stabilizację materialną.

Byk 21.04-20.05

Dwie pierwsze dekady września będą dla Ciebie bardzo pomyślne. Może nastąpić rozwój Twojego twórczego potencjału. Każde podjęcie ryzyka będzie w tym miesiącu usprawiedliwione, gdyż wyostrzy się Twoja intuicja finansowa, co zaowocuje pomyślnością w tej dziedzinie. Wzrośnie także Twój potencjał seksualny i twórczy, toteż prawdopodobieństwo udanych romantycznych przygód, jak też możliwości twórczego wykorzystania starych kontaktów będzie ogromne. Dobre perspektywy w biznesie i rozpoczęcie nowych spraw w tym miesiącu również może przynieść znaczne dochody, toteż wrzesień będzie w pewnym sensie startem do poprawy sytuacji materialnej większości z Was.

Bliźnięta 21.05-21.06

Wrzesień nie będzie dla Ciebie zbyt pomyślny, gdyż możesz odczuwać przygnębienie, a sytuacja zewnętrzna nie będzie sprzyjać pełnej realizacji Twoich pragnień. Okres niestabilności, chwiejności psychicznej będzie trwać do końca drugiej dekady miesiąca, toteż powinieneś uzbroić się w cierpliwość. W tym czasie zacznij się przygotowywać do nowych perspektyw, które otworzą się przed Tobą po 23 września, kiedy to Słońce ustawi się w trygonie do Twojego znaku. Wówczas to rozpocznie się znacznie ciekawszy i bardziej pomyślny dla Ciebie okres.

Rak 22.06-22.07

Rak

Pierwsza i druga dekada września zapowiadają się bardzo pomyślnie. Planety zafundują Ci ogromną dawkę energii, co odbije się sporym sukcesem w interesach. Dzięki wielostronności i pragnieniu nowych wrażeń będziesz gotowy do poważnych zmian w życiu i relacjach z bliskimi osobami. Wrzesień może w pewnym sensie kompensować utracone możliwości z początku sierpnia, toteż powinieneś ćwiczyć koncentrację, aktywność dla przyszłego rozwijania kariery. Po 23 września sytuacja ulegnie zmianie, będziesz musiał więcej uwago poświęcić swojemu zdrowiu, jak również starym długom i zobowiązaniom. W tym okresie powinieneś pomyśleć o odpoczynku.

Lew 23.07-23.08

Lew

Wrzesień zapowiada się bardzo korzystnie dla rozwoju kariery i biznesu jak również twórczości indywidualnej. Będziesz mógł w tym kresie osiągnąć szczyty mistrzostwa zawodowego. Toteż Twoja uwaga i siły będą koncentrować się na problemach zawodowych, na pracy i partnerstwie w interesach. W trzeciej dekadzie koniecznie zajmij się zdrowiem. W przeciwnym wypadku z powodu zbytnich obciążeń możesz popaść w depresję lub popełniać błędy.

Panna 24.08-22.09

Panna

We wrześniu wiele problemów i niepowodzeń odejdzie w niepamięć. Poczujesz w sobie zadatki na przywódcę. Zaczniesz budować fundamenty pod przyszłe dokonania, rozwiniesz w sobie takie cechy, jak odwaga, wytrwałość i pewność siebie. Dzięki Słońcu i Jowiszowi, które przebywają w Twoim znaku, odczujesz ogromny przypływ sił witalnych, dzięki czemu bez najmniejszych oporów rozwiniesz swoje ukryte zdolności. Proces związany ze zmianami w biznesie będzie szczególnie intensywny po 17 września, gdy zacznie dopisywać Ci szczęście, a Twoja sytuacja materialna ulegnie znacznej poprawia.

Waga 23.09-23.10

Waga

Pierwsza połowa września zapowiada się niepomyślnie, toteż pomyśl o wypoczynku i postaraj się zrelaksować. W żadnym wypadku nie wolno Ci się przepracowywać, starać się wyjaśnić jakieś nieporozumienia, jak również zbytnio wierzyć we własną nieomylność. Nie najlepsza kondycja psychofizyczna może niekorzystnie wpłynąć na pracę i utrudniać przedsięwzięcia biznesowe. Dlatego też ważne spotkania i narady lepiej przenieś na okres po 23 września, kiedy to wraz z wejściem Słońca do Twojego znaku, odczujesz wyraźną poprawę, zarówno fizyczną jak i psychiczną. Natomiast Mars zadba o powodzenie u płci przeciwnej. Podsumowując będziesz gotowy na każde wyzwanie.

Skorpion 24.10-22.11

Skorpion

Pierwsza i druga dekada września będą bardzo korzystne, możesz poszerzyć swój krąg znajomych i przyjaciół, jak również nawiązać nowe kontakty w interesach. Wiele z Was odnowi swoje plany, wytyczy nowe cele i nawiąże pożyteczne znajomości. Dzięki sekstylowi Wenus do Twojego znaku, znacznie wzrośnie intuicja i poprawią się relacje z otoczeniem, dzięki czemu podejmiesz wiele bardzo korzystnych decyzji zawodowych. Będzie to więc okres bardzo pomyślny do rozpoczęcia nowej pracy i działalności, jak również do nabywania nowych rzeczy i nieruchomości. Po 23 września sytuacja ulegnie zmianie, więcej uwagi poświęcisz pracy w domowym zaciszu i przeanalizujesz stosunki z partnerem i przyjaciółmi.

Strzelec 23.11-21.12

Strzelec

We wrześniu znacznie umocnisz swoją pozycję zawodową, możesz też uzyskać wyższe stanowisko lub podwyżkę. Nowe źródła dochodu, perspektywy rozwoju kariery zawodowej, pozwolą Tobie w pełni zaprezentować ukrywane talenty i zdolności. Szczególnie dynamiczna pod tym względem będzie druga połowa miesiąca, gdyż po 17-tym znacznie poprawi się Twoja sytuacja materialna i poczujesz, że Twoje sprawy rozwijają się zdecydowanie pomyślniej, zarówno dzięki nieustannym własnym wysiłkom, jak również pomocy otoczenia.

Koziorożec 22.12-20.01

Koziorożec

W pierwszej dekadzie września nie możesz liczyć na sukces w biznesie i karierze zawodowej, gdyż stare niedokończone sprawy i stosunki nie pozwolą Ci w pełnej mierze ruszyć do przodu z nowymi pomysłami i projektami. Do ich realizacji najlepiej będzie, jeśli przystąpisz po 12 września, będziesz już nieco wolniejszy, co pozwoli na większe zaangażowanie w ich realizację. Bez większych problemów osiągniesz wszystko, co sobie zaplanujesz, wykorzystaj również fakt, że otoczenie będzie pod ogromnym wpływem i urokiem Twojej ruchliwej i dynamicznej osobowości. Możesz to wykorzystać do osiągnięcia sukcesu w sferze zawodowej jak również osobistej.

 

Wodnik 21.01-19.02

Wodnik

Wrzesień będzie jednym z najbardziej pomyślnych miesięcy. Ulegnie poprawie zachwiana sytuacja materialna, nastąpi dynamiczny rozwój kariery zawodowej i poprawa stosunków z kolegami z pracy. Dzięki opozycji Wenus i Marsa do Twojego znaku, nawiążesz nowe ważne kontakty, zarówno towarzyskie jak i zawodowe. Możesz odnaleźć w sobie ogromne pokłady energii, dzięki którym możesz bardzo wiele osiągnąć w sferze zawodowej, nowa lepsza praca, dodatkowe źródła dochodów. Trzecia dekada miesiąca będzie okresem, kiedy powinieneś zająć się rozwijaniem nowych możliwości.

Ryby 20.02-20.03

Ryby

Powinieneś wykorzystać wszystkie korzystne sytuacje, jakie pojawią się w pierwszej i drugiej dekadzie września. Będziesz miał wiele szans poszerzenia kontaktów zawodowych, znalezienia nowych partnerów i stworzenia podstaw nowego interesu. Powinieneś postarać się poświęcić więcej czasu nowym kontaktom towarzyskim. Po 22 września powinieneś być niezwykle ostrożny w poszerzaniu współpracy w interesach, gdyż niewypełnione zobowiązania, poprzednie długi i nierealne plany, podobnie jak błędy i omyłki mogą nie tylko przynieść straty w biznesie, ale także stać się przyczyną poważnych konfliktów z rodziną i przyjaciółmi.

Źródło: http://horoskop.wp.pl/horoskopy.html