PremiumHISTORIA SZTUKI POMOC W PISANIU

Cena: do negocjacji

pomoc w pisaniu z historii sztuki, antropologii kultury. Posiadam wszechstronną wiedzę z zakresu dziejów sztuki polskiej, europejskiej i pozaeuropejskiej.
Historia sztuki bada ją w aspekcie historycznym w różnych epokach do stanu dzisiejszego. to także analiza i interpretacja, należy poznać filozofię sztuki oraz nauki pokrewne, które pomagają w jej interpretacji.
Zagadnienia i dziedziny:
Architektura
Sztuki wizualne
Grafika
Rzeźba
Malarstwo
Muzealnictwo
Sztuka współczesna
Ochrona zabytków
Sztuka użytkowa
Design
Ikonografia
Kreowanie trendów

Pomogę w opracowaniach i redakcji wzorów z dziedzin humanistycznych w tym historii sztuki, doktryn religijnych, historii literatury, filozofii, estetyki. Pomogę zrealizować projekt, napisać rozprawkę, esej, streszczenie, pomogę w pisaniu większej pracy, zebraniu materiałów źródłowych.

Konsultacje i korepetycje naukowe, doradztwo fachowe, pomoc w pisaniu mniejszych i większych form piśmienniczych, także wszelkich wzorów prac.

Moje zainteresowana to etnografia, antropologia, historia, etnografia, literatura i oczywiście historia sztuki. Ważna jest dla mnie tematyka kultury w życiu narodów, tożsamość narodowa, uwarunkowania rozwoju kultury, tradycja i dorobek kultury. Interesują mnie zwyczaje, obrzędy, mity, rytuały symbolika. Najchętniej czas spędzam w muzeum, teatrze, kinie, z książką w ręce i na kształcących podróżach. Interesuje mnie także historia mody i design.

kontakt:
tekstow.redakcja@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: Historia sztuki

E-mail: tekstow.redakcja@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 09.08.2021

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 21


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik