PremiumKonsultacje i korepetycje – wszechstronne przygotowanie do obron, zaliczeń, egzaminów, poprawek, wystąpień, bieżących zajęć, a także pomoc w przygotowaniu, uzupełnieniu, redakcji oraz korekcie (pod względem merytorycznym, językowym, edytorskim) różnych tekstów, projektów, prezentacji. Podpowiem, jak przedstawić wyniki badań własnych, skonstruować narzędzia badawcze, skomponować bibliografię, zebrać materiały, ułożyć plan…

Cena: do ustalenia

Konsultacje i korepetycje – wszechstronne przygotowanie do obron, zaliczeń, egzaminów, poprawek, wystąpień, bieżących zajęć, a także pomoc w przygotowaniu, uzupełnieniu, redakcji oraz korekcie (pod względem merytorycznym, językowym, edytorskim) różnych tekstów, projektów, prezentacji. Podpowiem, jak przedstawić wyniki badań własnych, skonstruować narzędzia badawcze, skomponować bibliografię, zebrać materiały, ułożyć plan itp.
Każdy tekst jest tworzony na indywidualne zamówienie Klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami i sugestiami – dlatego nie ma mowy o plagiacie! Korzystam z najnowszych opracowań, współpracuję z uczelniami, szkołami i przedsiębiorstwami.
Pomogę szybko, kompleksowo, skutecznie, za rozsądną cenę. Warunki współpracy ustalimy indywidualnie. Jestem terminowa, szanuję Twój czas. W tym, co robię, jestem profesjonalistką. Uczniom i studentom pomagam już od wielu lat, mam ogromne doświadczenie jako korepetytor i redaktor. Gwarantuję dyskrecję – nikt nie dowie się, że prosiłeś/prosiłaś mnie o pomoc. W miłej atmosferze poradzimy sobie z każdym edukacyjnym problemem!

Bardzo proszę o kontakt e-mail lub SMS – bardzo dużo czasu spędzam w bibliotekach pracując nad materiałami i nie mogę wtedy odebrać połączenia. Osobiście zajmuję się każdym zleceniem. Odezwę się!

Dziedziny:
bezpieczeństwo narodowe, BHP, bibliotekoznawstwo, doradztwo zawodowe, dziennikarstwo, efektywna nauka, etyka, filozofia, hotelarstwo, język polski, logistyka, marketing, metodologia badań, motywacja, nauczanie początkowe i edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, pedagogika, przedsiębiorczość, public relations, socjologia, stosunki międzynarodowe, zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi

Twojego przedmiotu nie ma na tej liście? Skontaktuj się!

Opinie Klientów na temat współpracy ze mną:
https://www.e-korepetycje.net/ewa-86#opinie

Imię/ nazwa firmy: Ewa

Telefon: 791630230

E-mail: najszybszapomoc@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 10.04.2020

Cena: do ustalenia

Liczba odsłon: 139


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Załącznik