ZwykłePisanie Prac Inżynierskich Projekty obliczenia rysunki 515937034

Cena: 900 zł

Na polskim rynku działamy od ponad 15 lat. Od początku współpracujemy z kilkunastoma redaktorami, którzy rozwijają swoje kompetencje i kwalifikacje wraz z nami. Zlecając nam pomoc w realizacji Państwa zlecenia możemy zagwarantować, że zajmie się z nim osoba z tytułem przynajmniej magistra i z kilkuletnim doświadczeniem. Staramy się inspirować i motywować naszych redaktorów, aby swoją pracę wykonywali na jak najwyższym poziomie.

W swojej pracy korzystamy z szerokiego zaplecza materiałów, książek, raportów, opracowań, materiałów konferencyjnych. Dysponujemy szeroką bazą materiałów własnych, ale korzystamy również z bibliotek, głównie z zasobów BIBLIOTEKI NARODOWEJ.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami i różnymi placówkami, co umożliwia nam przeprowadzanie badań. W swojej pracy staramy się być elastyczni i nie zatrzymywać się na określonym poziomie.

Nasi redaktorzy uczestniczą w konferencjach, publikują w punktowanych czasopismach, piszą recenzje nowych książek naukowych, które pojawiają się na rynku. Zależy nam na jak najwyższym poziomie świadczonych usług w związku z czym przywiązujemy wagę do kwalifikacji i kompetencji naszych redaktorów.

Zajmujemy się pomaganiem w redagowaniu różnego rodzaju prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych oraz inżynierskich. Wszystkie przygotowywane przez nas teksty mają wysoką wartość merytoryczną, ponieważ posiadamy szeroki dostęp do różnego rodzaju źródeł naukowych i duże doświadczenie w tworzeniu tekstów. Realizujemy również zlecenia dotyczące pomocy w zredagowaniu pracy po angielsku oraz przygotowaniu projektów praktycznych.

WSZYSTKIE POPRAWKI WLICZONE SĄ W CENĘ PRACY

ROZLICZANIE ETAPAMI

Nasza oferta dotyczy nie tylko pomocy w redagowaniu różnego typu prac, ale również pomocy i konsultacji w następującym zakresie:

• Jakości merytorycznej i stylistycznej
• Układu graficznego
• Stworzenia bibliografii
• Propozycji badań
• Oryginalności
• Korekcji tekstu
• Poprawności technicznej

Podpowiemy Ci także w jaki sposób wstawić przypisy, jaki rodzaj badań będzie najlepszy dla danego tematu, czy w jaki sposób dostosować pracę do wymagań uczelni.

Masz z tym problem ? Napisz do nas.

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie a na cenę końcową wpływają takie czynniki jak rodzaj zlecenia, dziedzina, dostępność materiałów, termin. Staramy się jednak, aby nasze ceny były dla Państwa przystępne.

Imię/ nazwa firmy: Grzegorz

Telefon: 515937034

E-mail: gb6446@gmail.com

Załącznik: Kliknij by pobrać

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 22.11.2020

Cena: 900 zł

Liczba odsłon: 34


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik