ZwykłePisanie prac prawo – prace magisterskie, prace licencjackie

Cena:

Witam. Moja oferta pomocy różni się od reszty ogłoszeń tym, że nie rozdrabniam się na wiele dziedzin, lecz skupiam na jednej. Prawo. ewentualnie administracja, stosunki międzynarodowe i dziedziny pokrewne. Jeśli szukasz pomocy w którejś z tych dziedzin otwórz ogłoszenie. Jeśli jednak nie to szukaj dalej. Pisanie prac prawo – prace magisterskie, prace licencjackie – wszelka pomoc w tym obszarze.

Pisanie prac z prawa rożni się od innych dziedzin. By się w tym specjalizować trzeba mieć doświadczenie, znać budowę takiej pracy. Oczywiście praca pracy nie równa, ale są pewne elementy, których trzeba pilnować. przede wszystkim praca musi być aktualna, najbardziej jak to możliwe. Staram się w swoich opracowaniach sięgać do najnowszej bibliografii. Mam dostęp do bardzo dobrych bibliotek, gdzie co roku są uaktualniane zbiory. Gdyby ułożyć książki z prawa, z których mogę korzystać jedna obok drugiej, to wyszłoby tego z 70 metrów. Bardzo rzadko korzystam z Internetu (tylko gdy jest to konieczne).

Pisanie prac prawo – prace magisterskie, prace licencjackie, ale także prace zaliczeniowe (byle nie takie do 5 stron).

Na tej stronie jest wiele moich ogłoszeń – możesz je sobie sprawdzić.

Moja oferta współpracy nie jest najtańsza, więc zastanów się czy szukasz pomocy najtańszej czy najlepszej. jak wyceniasz wartość 5 lat ciężkiej pracy, ostrego zakuwania. Tylko Ty wiesz ile Cię to kosztowało. Zastanów się czy gdybyś Ty świadczył tego typu pomoc to sprzedawałbyś swój czas, potencjał, inwencje, kreatywność i prace za drobne? Nie po to poszedłeś na prawo by po jego ukończeniu zarabiać kilka zł na godzinę jak w marketach. Raczej wyceniasz swój wkłada znacznie wyżej.

To nie oznacza, że moja pomoc jest bardzo droga.

Oferuję pomoc wzorcową

Imię/ nazwa firmy: pomoc

E-mail: pomoc-studenta@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 28.07.2021

Cena:

Liczba odsłon: 300


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik