ZwykłePomoc w pisaniu wzorów prac

Cena: 25 zł

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz sam zająć się pisaniem swojej pracy jest to oferta idealna dla Ciebie. Zajmę się niemal każdym rodzajem prac, począwszy od najprostszych, zaliczeniowych a kończąc na magisterskich. Nie gwarantuję najniższych cen (nie piszę za 8 zł za stronę jak wielu innych zleceniobiorców, których można znaleźć w internecie), ale prace pisane są samodzielnie i na wysokim poziomie, w związku z czym nie poczujesz, że Twoje pieniądze zostały zmarnowane.

Piszę prace głównie z takich dziedzin jak filozofia, socjologia, psychologia, pedagogika, BHP, bezpieczeństwo wewnętrzne, religioznawstwo, politologia, logistyka, ekonomia, jednak jeśli posiadasz zlecenie z innej dziedziny – napisz, być może będę w stanie się nim zająć.

Wszystkie pisane przeze mnie prace posiadają przypisy i bibliografię oraz są oparte o wiarygodne źródła naukowe. Nie stosuję techniki „kopiuj-wklej”, jednakże żebyś miał pewność, że praca jest samodzielna jest możliwość zeskanowania jej później w programie antyplagiatowym.
Tel.: 665 754 309
pawsep@wp.pl
https://www.skribado.pl/

Imię/ nazwa firmy: Paweł

Telefon: 665754309

E-mail: pawsep@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 01.07.2021

Cena: 25 zł

Liczba odsłon: 3


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik