PremiumPOMOGĘ ZAJĘTYM I ZPRACOWANYM W PISANIU

Cena: do negocjacji

To oferta dla ciebie, osoby zajętej pracą, rodziną, zajęciami życia codziennego. I dla Ciebie studencie, który nie masz do pisania jeszcze cierpliwości. Wszystkich staram się zrozumieć i wszystkim pomóc jak najlepiej potrafię.
Zawodowo jestem szkoleniowcem. Prowadzę warsztaty, seminaria, szkolenia, kursy. Zajmuję się pomocą w opracowywaniu wzorów prac dyplomowych i podyplomowych. Pomagam z różnych dziedzin.
Przykładowe dziedziny z jakich robię opracowania
Ekonomia, ekologia, logistyka, zarządzanie, marketing, media, social media, pedagogika, socjologia, filmoznawstwo, bankowość, prawo, dziennikarstwo, filozofia, historia, transport, muzykologia, handel, europeistyka, stosunki międzynarodowe, metodologie, wykonywanie badań, pisanie ankiet, wywiadów i inne.
Jestem w stanie przygotować profesjonalną prezentację multimedialną od początku lub według wybranego przez Państwa tekstu, materiału, także dla celów komercyjnych, biznesowych itd.
Jestem gotowa to wykonać poprawę plagiatu nawet jeśli współczynniki plagiatu są bardzo wysokie a tekst trudny do redakcji.
Zakres moich usług jest szeroki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, co go interesuje i co mu jest potrzebne.

kontkat: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Imię/ nazwa firmy: Maria

E-mail: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 29.06.2021

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 36


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik