PremiumPOPRAWA PLAGIATU PROFESJONALNIE

Cena: do negocjacji

POPRAWA PLAGIATU W PRACY DYPLOMOWEJ

Zapraszam Cię do przejrzenia mojej oferty poprawa plagiatu. Jestem zawodowym redaktorek tekstów, zajmuję się korektą, poprawą tekstów częściową u gruntowną.
Od 10 lat zajmuję się profesjonalną pomocą studentom w pisaniu wszelkich prac naukowych. Moje usługi obejmują pisanie, redagowanie tekstu, pisanie od planu do zakończenia materiału, korektę według zapotrzebowania, poprawę plagiatu. Pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich, pisanie prac inżynierskich, pisanie zaliczeniówek, pisanie wszelkich prac.Wzory są pisane i redagowane są od podstaw.
Usługi, które proponuję nie są drogie, staram się być przystępny na każdą kieszeń. Jeśli szukasz pomocy, bo sam nie dajesz sobie rady napisz do mnie. Wspólnie poradzimy sobie z Twoim problemem i doprowadzimy sprawę do pozytywnego zakończenia.

Generuję nawet bardzo wysokie współczynniki plagiatu, Zmieniam styl materiały na poprawny, pisany prawidłową polszczyzną. Poprawiam materiały naukowe, arkusze książek, poradniki, teksty długie i krótkie, artykuły prasowe, materiały na e-booki i wszelkie inne materiały z wyżej podanymi problemami. Pracuję szybko ale bardzo dokładnie. Jestem w stanie wykonać zlecenie nawet w kilka godzin tego samego dnia. Zdarzyło mi się poprawić całą magisterkę w 40 minut z bardzo wysokiego współczynnika plagiatu.
Wyślij mi informacje o tym jakich poprawek oczekujesz, opisz je w mailu lub wyślij z opisami zostawionymi w materiale gdzie miejsca do korekty zostaną zaznaczone innym kolorem lub opisane obok.
Napisz czy zmiana dotyczy poprawy:
korekta redakcyjna,
korekta plagiatu
poprawa plagiatu w pracy dyplomowej
korekta techniczna pracy
korekta merytoryczna pracy
korekta stylistyczna pracy
Jestem zawodowcem poprawy wykonujęszybko i profesjonalnie.

Kontakt: poprawa.plagiat@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: POPRAWA PLAGIATU

E-mail: poprawa.plagiat@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 03.08.2021

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 30


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik