PremiumSpecjalizacja w języku angielskim, konkurencyjne ceny

Cena: konkurencyjne ceny

OFERUJEMY POMOC W PISANIU, REDAGOWANIE I FORMATOWANIE PRAC ZALICZENIOWYCH, LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH, DYPLOMOWYCH (ANTY-PLAGIAT). INNE USŁUGI TO TŁUMACZENIA, KOREKTY, POMOC W UKŁADANIU PLANÓW I TWORZENIU BIBLIOGRAFII.

ATUTEM REDAKCJI JEST UKIERUNKOWANIE I SPECJALIZACJA NA KIERUNKU FILOLOGIA ANGIELSKA CO GWARANTUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. NA ŻYCZENIE REALIZUJEMY PRACE W JĘZYKU POLSKIM Z RÓŻNYCH DZIEDZIN (RÓWNOCZEŚNIE PRZYDZIELAJĄC REDAKTORA, KTÓRY DEKLARUJE POMOC W PISANIU PRACY W WYBRANYM TEMACIE). DO WSPÓŁPRACY REDAKCJA WYKORZYSTUJE REDAKTORÓW KOMPETENTNYCH W WYBRANYCH DZIEDZINACH.

KORZYSTAMY Z INNOWACYJNYCH PROGRAMÓW SAMO-KONTROLNYCH WSPOMAGAJĄCYCH PRACE POD KĄTEM LEKSYKALNYM, GRAMATYCZNYM, STYLISTYCZNYM I ANTY-PLAGIATOWYM. ANGLISTYKA TO WYMAGAJĄCA DZIEDZINA NAUKI – NALEŻY DOKŁADNIE WYBRAĆ PORTAL, KTÓREMU WARTO ZAUFAĆ I ZLECIĆ REALIZACJĘ PROJEKTU OSOBOM WIARYGODNYM I DOŚWIADCZONYM. REDAKCJA, PRZEDE WSZYSTKIM, BUDUJE ZAUFANIE NA BAZIE TYCH DOŚWIADCZEŃ, KTÓRE KREUJĄ WIZERUNEK NASZEJ REDAKCJI WYRAŻONY W TYSIĄCACH ODDANYCH STRON!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Imię/ nazwa firmy: Maria

Telefon: 518263526

E-mail: writeenglishtool@gmail.com

Załącznik: Kliknij by pobrać

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 18.10.2017

Cena: konkurencyjne ceny

Liczba odsłon: 120


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Załącznik