PremiumTEKSTY O CHARAKTERZE ANTROPOLOGICZNYM

Cena: do negocjacji

Korepetycje, doradztwo, konsultacje naukowe, fachowe, pomoc w pisaniu mniejszych i większych form piśmienniczych, także wszelkich wzorów prac. Zawsze na czas, zawsze na wysokim poziomie realizacji.

Moje zainteresowana to historia kultury, etnografia, antropologia, historia, ważna jest dla mnie tematyka kultury w życiu narodów, tożsamość narodowa, uwarunkowania rozwoju kultury, tradycja i dorobek kultury. Interesują mnie zwyczaje, obrzędy, mity, rytuały symbole. Znam dobrze wymienioną tematykę.

Pomogę w realizacji konkretnego zadania lub projektu. Piszę notki i artykuły dziennikarskie, teksty na blogi i fora oraz strony internetowe.

Pomogę w opracowaniach i redakcji wzorów z dziedzin humanistycznych w tym historii i doktryn religijnych, historii sztuki, historii literatury, historia Żydów, Aborygeni, historia Indian, antropologii kultury i kultury popularnej i kultury w szerszym znaczeniu.

Realna pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych, pisanie prac zaliczeniowych, pisanie prac seminaryjnych, pisanie esejów i recenzji, pisanie referatów z powyżej wymienionych dziedzin i kierunków oraz innych nie opisanych tu zagadnień.

kontakt:
tekstow.redakcja@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: ANTROPOLOGIA KULTURY I SZTUKI

E-mail: tekstow.redakcja@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 01.06.2021

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 28


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik