PremiumTEKSTY TEMATYCZNE

Cena: do negocjacji

Pisanie tekstów, pomocy naukowych, streszczeń, artykułów na blogi indywidualne i firmowe. Szukanie spójnej koncepcji estetyczno-komunikacyjnej i stylistycznej i powiązań tematycznych, tematów, pomysłów serii tematycznych, bloków tematycznych i inspiracji do tworzenia wyrazistej koncepcji przekazu.
Piszę teksty autorskie na strony internetowe, opisy działalności, opisy produktów, historii firmy lub inicjatywy oraz inne potrzebne elementy i parametry stron w formie zoptymalizowanej.
Piszę artykuły branżowe, tematyczne, poradnikowe: pielęgnacyjne, kulturalne, branżowe i o rozwoju osobistym, ekologii, budownictwie, z prawa, z informatyki, literatury, pielęgnacji zwierząt, żywności i żywienia i inne. Rozwiąże zadania z matematyki, fizyki, chemii. Napiszę artykuły z tematyki podróżniczej i turystycznej.
Opracować mogę teksty i analizy z raportów, statystyk, badań i innych danych. Pisz do mnie pomogę też z dziedzin korepetycji i pisania prac jeśli jest taka potrzeba. Zawsze możesz się ze mną skonsultować w sprawie pisania.

Imię/ nazwa firmy: REDAKCJA TEKSTÓW

E-mail: nauk.pom@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 19.05.2022

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 26


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik