Ostatnie dni ebooka „Jak zmniejszyć plagiat w pracy dyplomowej” w promocyjnej cenie

To już ostatnie dni ebooka „Jak zmniejszyć plagiat w pracy dyplomowej” w wyjątkowo niskiej cenie. Teraz kosztuje poniżej 10 zł. Po Świętach będzie znacznie droższy.

Jeśli nie sobie, możecie wykupić dostęp do ebooka i ofiarować go komuś. To inny prezent niż zwykle, ale na pewno każdy się ucieszy gdy stwierdzi, że metody w nim opisane po prostu bardzo dobrze działają i są skuteczne.

Jakie są korzyści z ebooka?

  • W przypadku gdy w pracy masz duże współczynniki plagiatu, zwłaszcza w 2 współczynniku dowiesz się gdzie pracować nad zmianą tekstu, a gdzie to sobie odpuścić, bo i tak nic Ci to nie da. Czyli oszczędność czasu.
  • Poprawiasz tylko ten tekst, którego zmiany wydatnie obniżą procent plagiatu. Np. taka sytuacja, 1 współczynnik to 35% (dopuszczalne to 50 lub 40% na większości uczelni), a 2 współczynnik wynosi 18% (dopuszczalne 10 lub 5%). W tym wypadku skupiasz się tylko na obniżeniu 2 współczynnika. W Poradniku jest to dokładnie opisane. Dzięki temu skupiasz się wyłącznie na zbiciu właściwego współczynnika, nie wykonujesz zbędnych działań. Wystarczy raz dobrze usiąść nad tekstem i właściwie go obrobić a potem sprawdzić systemem antyplagiatowym. Sprawdzenie ok 10-12 stron tekstu to koszt 9 zł na najpopularniejszym systemie antyplagiatowym. Poprawiasz plagiat więc raz, a dobrze i oszczędzasz pieniądze. W przypadku pracy na 50-60 stron to koszt ok 50 zł. Możesz zatem zaoszczędzić taką sumę lub jej wielokrotność, jeśli zaistniałaby konieczność sprawdzenia jeszcze raz.
  • W Poradniku „Jak zmniejszyć plagiat w pracy dyplomowej” są też konkretne słowa wymienniki, które możesz wykorzystać w absolutnie każdej pracy magisterskiej czy innej dyplomowej. Przykładowo jeśli – jeżeli; albo – lub, bądź itp

Zrób sobie prezent i spraw, by plagiat był Twoim śmiesznym wspomnieniem.

Ebok dostępny tutaj: www.pisanieprac.co/ebook