Poprawianie plagiatu

Poprawianie plagiatu

Nadeszły czas, gdy żaden student nie może czuć się spokojnie, jeśli chodzi o plagiat w pracy dyplomowej. Zarówno osoby, które zleciły tę pomoc firmie, jak i te, które pisały ją samodzielnie. Brzmi trochę niedorzecznie? Być może. Ale niestety jest faktem. Dlatego dziś parę słów na temat plagiatu. Z tekstu dowiecie się także jak sprawić by poprawianie plagiatu JSA nie było syzyfową pracą.

Ale czemu mam się tym przejmować?

Bo od 2019 roku wszedł JSA. Kiedyś systemy antyplagiatowe wynajdywały tekst żywcem przepisany, a właściwie skopiowany z innych źródeł. Konkretnie z innych prac lub Internetu. Teraz JSA znajduje podobne zwroty w Twoim tekście. I nie ma znaczenia czy ty go napisałeś/aś czy ktoś go skopiował. Sztuczna Inteligencja w JSA zawsze znajdzie jakieś podobieństwo.

Dlatego tyle prac ma bardzo wysoki poziom plagiatu.

Co można z tym zrobić?

Trzeba plagiat poprawić. Nie ma innej rady. Nie ma aplikacji, ani urządzania, które zrobi to za Ciebie.

Ale mamy dobrą wiadomość.

Poprawianie plagiatu nie musi być trudne!

To prawda, a co istotne jest to sprawdzone. Od paru miesięcy (a mamy zimę 19/20) dostępny jest poradnik w formie ebooka, gdzie wszystko jest opisane. Opisane jest kilka sposobów na szybką poprawę plagiatu. Jeśli jedna ci się nie spodoba sięgasz po kolejną i tak dalej.

Tylko pod tym linkiem: www.ogloszenia-pisanieprac.pl/ebook  znajdziesz wygodne w zastosowaniu metody na poprawianie plagiatu. Korekta plagiatu, poprawa plagiatu czy zmniejszanie plagiatu – jakkolwiek to nazwiesz, z tym narzędziem staje się pestką.

Ale nie musisz mi wierzyć, po prostu sam sprawdź pod tym linkiem opinie studentów, którzy skorzystali z niego.

Pamiętaj, tylko od Ciebie zależy, czy będziesz mierzyć się plagiatem po omacku, czy zrobisz to wykorzystując wiedzę innych, którzy znają od lat zagadnienie plagiatu.

💪💯💪