Poradnik „Jak napisać pracę dyplomową i uniknąć plagiatu” już dostępny

Z przyjemnością informujemy, że pojawił się pierwszy w Polsce poradnik „Jak napisać pracę dyplomową i uniknąć plagiatu”. Jest on od teraz dostępny. Więcej informacji dowiesz się pod tym adresem: http://pisanieprac.co/ebook/

Jest to zestaw porad dla każdego studenta, ucznia, pracownika naukowego, copywritera, dziennikarza czy kogokolwiek, kto pisze teksty, które nie mogą być plagiatem. Dzięki niemu każdy kto ma problem z plagiatem dostaje pomocne narzędzie by samodzielnie zlikwidować plagiat w każdej pracy, każdym tekście, w każdej możliwej formie pisemnej. Dzięki wiedzy zawartej w tym wydawnictwie można szybko i zupełnie bezboleśnie poradzić sobie z problemem plagiatu wszędzie gdzie on występuje.

Aby dowiedzieć się więcej wejdź tutaj. Tam znajdziesz bardziej obszerny opis. Na pewno jest to pomoc na czasie. Nie tylko ze względu na zbliżający się coraz większymi krokami czas pisania prac dyplomowych, ale i ich bronienia. Nie daj się zaskoczyć plagiatem w swojej pracy. Wiedzę zawartą w poradniku możesz wykorzystać przy pisaniu lub poprawianiu wysokich współczynników plagiatu w następujących pracach dyplomowych: prace magisterskie, prace licencjackie, prace inżynierskie. Właściwie nic nie stoi na przeszkodzie by poprawiać także prace zaliczeniowe, które coraz częściej są także sprawdzane pod kątem plagiatu. Zresztą lepiej chuchać na zimne.

Poradnik „Jak napisać pracę dyplomową i uniknąć plagiatu” może być Twoją własnością już dzisiaj. To atrakcyjna pomoc dla osób, które samodzielnie piszą swoją prace, ale obawiają się zbyt dużych współczynników w ostatecznym sprawdzeniu. Wiedz, że możesz nad tym panować. Możesz mieć pod kontrola wszelkie współczynniki. Nic Cie nie zaskoczy. A przecież pewność przed oddaniem pracy dyplomowej do sprawdzenia to konieczność. No chyba, że lubisz takie „nerwowe atrakcje”.

Poradnik to remedium na wzrastający problem plagiatu na polskich uczelniach. Każdy w łatwy, czytelny sposób uzyska wskazówki co powinien robić by spać spokojnie i nie martwić się jak jego koledzy czy plagiat będzie duży, czy tez mały.

Ten dylemat może już nie być Twoim zmartwieniem.