POSTANOWIENIA NOWOROCZNE STUDENTA

Jak wymyślić postanowienia noworoczne, które jesteśmy w stanie wprowadzić w życie? Cóż, to chyba jedno z pytań, które o tej porze roku nas nurtuje. Jeśli jednak nie masz postanowień może warto od razu wyznaczyć sobie cele.

Postaw sobie wyraźne cele w życiu studenckim, prywatnym a może w przypadku wielu z Was również zawodowe. Postaw cele realne do realizacji i podejmij męską decyzję, żeby doprowadzić je do szczęśliwej finalizacji.

Jeśli cele są dla Ciebie ważne, to po co czekać. Im szybciej wprowadzisz je w życie, tym więcej możesz zyskać. Bo realizacja celu to też pewna zmiana w życiu. A zmiany na ogół wychodzą nam na dobre. Czasem trzeba zaryzykować. Więc jeśli możesz swoje życie polepszyć i stać się przez to szczęśliwszym człowiekiem to po prostu zrób to!

Przed studentami niedługo trudny okres zaliczeń semestralnych, sesji, wielu trudnych egzaminów, a także pisanie prac, wygłaszanie referatów i długie godziny wkuwania dniami i nocami.

Ale teraz, przed Sylwestrem masz trochę czasu na przemyślenia.

Może to jest dobry czas na zaplanowanie wakacji, rozpoczęcie odkładania finansów na wyjazd w wybranym kierunku świata lub Polski, w którym będziesz chciał odpocząć.

Może przed tobą wybór zawodu, pracy, zmiany stanu cywilnego? A może pisanie prac? Może w tych sferach warto wyznaczyć sobie konkretny kurs działania, który w efekcie przyniesie ci sukces. Bo plan też jest ważny. Może nawet bardzo ważny. Czymś przecież trzeba w życiu się kierować, żeby nie zbaczać z wyznaczonych dróg prowadzących do celu.

Dlatego postanowienie to za mało. Podejmij decyzję i znajdź drogę do jej realizacji.

Czego serdecznie na ten Nowy Rok Wam życzymy!