Rekordowy ruch w dziale prace inżynierskie

Rekordowy ruch w dziale prace inżynierskie

Za nami tydzień, w którym nastąpił przełomowy moment. Jeszcze nigdy nikt tak dużo razy nie wyszukiwał słów „prace inżynierskie” w historii tego serwisu. Podsumowując ilość unikalnych wejść na tę frazę poszukiwało więcej osób niż na prace magisterskie i prace licencjackie w sumie.

Dziękujemy za zaufanie do serwisu. Poprzez selekcję negatywną wyeliminowaliśmy z serwisu ogłoszeniodawców, co do których pojawiały się krytyczne uwagi od niezadowolonych klientów. Także Ty jeśli czujesz potrzebę poinformowania świata o podobnym przypadku możesz dać nam znać.

Nie oznacza to, że konkurencja może wypisywać brednie na temat różnych wykonawców. Takich przypadków nie bierzemy i brać nie będziemy w ogóle pod uwagę.

Nawet wśród piszących zdarzają się osoby, które zachowaniem przypominają roszczeniowo nastawione gimnazjalistki, takie które tylko żądają, niczego nie ofiarując w zamian. Ale to w sumie oddzielna kwestia..

Tak czy inaczej zainteresowanie działem prace inżynierskie lawinowo rośnie od 1 października. Zawsze na początku semestru zimowego ruch w tej sferze jest większy niż w innych okresach, ale w tym roku jest wręcz zaskakujący.

Między wierszami ogłoszeniodawcy powinni zrozumieć komunikat, który właśnie czytają. Nie piszę już nic więcej, więc zobaczymy kto jest domyślny. Tak czy inaczej dział ten jest mocno zweryfikowany. Oddzielone są ziarna od plew, że tak się wyrażę.

Zatem do zobaczenia na dziale prace inżynierskie.

Grafika pochodzi ze strony ryjbuk.pl