Konkurs na najlepszą prace magisterską

Wystartowała XI edycja konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach.

Jeżeli uzyskałeś już tytuł magistra lub doktora, a Twoja praca dyplomowa jest związana z naszym miastem lub przedstawia rozwiązania możliwe do wykorzystania w naszym mieście, to konkurs właśnie dla Ciebie.

Celem konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską” i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską” jest zaangażowanie młodych talentów naukowych na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć.

Na autorów 3 najlepszych prac doktorskich czeka 6000 zł brutto, najlepsze 3 prace magisterskie nagrodzone zostaną kwotą 3000 zł brutto.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w zakładce: „podstawa prawna i regulamin”.

Konkurs ma charakter stały. Laureaci konkursu wyłaniani są corocznie.

Prace na konkurs, wraz z uzupełniającą dokumentacją, należy dostarczyć w terminie do 15 listopada do Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Poznania, Poznań pl. Kolegiacki 17, pok. 261 (tel. 61 878 57 48, 61 878 57 40)

źródło: http://www.poznan.pl/mim/studia/nagrody-za-prace-magisterskie-i-doktorskie,p,181,182.html

Co roku startują podobne konkursy na terenie całego kraju. Warto obserwować czy nie ma informacji o nowym konkursie na Twojej uczelni. Nie dość, że można wygrać niemałe pieniądze to jeszcze można uzyskać coś więcej, co bardzo liczy się na uczelni, mianowicie rozgłos i renomę. Jest to mile widziane zwłaszcza gdy chce się kontynuować karierę na uczelni, czyli na niej pracować, rozwijać się

Przemyślcie to bo warto.