Witamy po przerwie

Przez kilka dni nie publikowaliśmy niczego na stronie, bo czasami każdy potrzebuje przerwy od pracy, resetu by z większą mocą wrócić do obowiązków i najzwyczajniej mówiąc wszystkim co wiąże się z pracą. Od nowa będziemy publikować artykuły związane z pisaniem prac, wszystko na celu by pisanie prac stało się dla Was łatwiejsze i przyjemniejsze. Mimo tego, że niewątpliwie będzie coraz trudniej będziemy realizować aspiracje dalszej pomocy w wiadomej dziedzinie.

Możecie aktywnie brać udział w budowaniu serwisu. Możecie pisać do nas z pytaniami dotyczącymi pisania prac, sygnalizować co chcielibyście by zostało przedstawione na łamach www.pisanieprac.co

Możecie publikować także swoja materiały na stronie. Jedynym warunkiem jest to, że nie mogą być to materiały kopiowane, a jeśli coś jest cytowane, to powinna się tam znaleźć odpowiednia informacja o źródle skąd brane są te informacje. Nie chodzi oczywiście o przypisy.

Tematyka jak nas i Was interesuje to: pisanie prac, prace magisterskie, prace licencjackie, prace inżynierskie i prace zaliczeniowe, a także bardzo szeroko pojmowana tematyka związana z życiem studenckim. Niektóre kierunki studiów także opisujemy na tym portalu bardziej „obficie” niż inne: mianowicie prawo, administracja, informatyka, zarządzanie, marketing, BHP, pedagogika, socjologia i kierunki stricte inżynierskie. Część studenckich miast interesują nas na tej stronie także, bo i Was to interesuje. Są to miasta: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Poznań, Gdańsk i całe Trójmiasto, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Katowice, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Białystok czy cała rzesza mniejszych ośrodków akademickich. Jeden wspólny mianownik, to uczelnie znajdujące się z tych miastach i życie w nich. Trudno porównywać takie miasta jak Warszaw i np. Olsztyn, ale przecież w obu kształci się mnóstwo studentów, którzy chętnie poczytają o mieście, gdzie się uczą.

Jeśli macie interesujące newsy pokrywające się z wyżej wymienionymi tematami to chętnie opublikujemy Wasze artykuły, teksty, materiały. Możemy podpisać artykuł Waszym podpisem, ksywą, albo możecie pozostać całkowicie anonimowi.

Chcemy by dzięki temu portalowi pisanie prac nie było już problemem dla nikogo.