pisanieprac.co

pisanieprac.co , realizują misję tego portalu – pomóc Wam samodzielnie napisać swoją pracę. Zmiany, o których już od dawna było tu wzmiankowane zostały nareszcie wprowadzone.
Zmienił się jeden z głównych działów na stronie. PORADY będą dotyczyły wszystkiego związanego z pisaniem prac dyplomowych, aczkolwiek nie od strony samego pisania prac. O tym traktuje dział JAK PISAĆ i to się nie zmieni. Zresztą to miejsce, bardzo chętnie przez Was odwiedzane. Porady będą skierowane nadal do studentów, zwłaszcza dużych ośrodków akademickich, takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Lublin, Rzeszów, Białystok czy Olsztyn. Podejmiemy tematykę życia studenckiego w tych miejscach, problemów studenckich czy miejsc lub czynności, które warto wprowadzić do swojego terminarza. Ogólnie rzecz ujmując poradnik będzie zajmował się tematyką life stylową dzisiejszych studentów dużych polskich miast. Będziemy skupiać się też na kilku konkretnych kierunkach studiów, z którymi jest dużo problemów i jest potrzeba ich wyjaśniania. Na tapetę idą: pedagogika, prawo, ekonomia, zarządzanie, marketing i informatyka. Raz na jakiś czas pojawi się tu artykuł związany z tymi dziedzinami.
Na życzenie osób odwiedzających stronę, na jej dole pojawiła się możliwość opiniowania osób i firm świadczących pomoc w pisaniu prac. Można tu opisywać, rekomendować i ostrzegać przed różnymi ofertami. Warto tez wcześniej zapoznać się z Regulaminem, także na dole strony.
Po Prawej stronie, przy banerach znajduje się PDF z poradnikiem pisania prac. Znajdziecie tu wskazówki jak samodzielnie pisać pracę. Od wstępu po zakończenie, są przykłady co gdzie i jak pisać. Przedstawiony jest przykład ankiety. Najogólniej ujmując po nitce do kłębka.
Jeśli chodzi o ogłoszenia – pozostają w takiej formie jak były, ale zmienił się czas ich wyświetlania. Teraz to 6 miesięcy na ogłoszenia Premium i ogłoszenia Zwykłe.
Obok poradnika jest baner przekierowujący na stronę programu anty plagiatowego, który warto polecić. Jest prosty w obsłudze i w atrakcyjnej cenie. Zresztą niedługo pojawi się tu artykuł z porównaniem programów anty plagiatowych.
Zmiany na pisanieprac.co są po to by ułatwić Wam życie. Jak np. artykuł o zmniejszaniu plagiatu: http://pisanieprac.co/jak-zmniejszyc-plagiat/
Dodaliśmy też możliwość komentowania; mamy nadzieję, że nie zasypiecie nas wyłącznie hejtami, ale także merytorycznymi uwagami.
Zapraszamy na pisanieprac.co.
Zmiany pisanieprac.co są dla Was

Jedna myśl na temat “pisanieprac.co

  1. Widzę, że na stronie zaszły korzystne zmiany. Strona jest teraz bardziej czytelna, jest coraz więcej porad i ciekawych artykułów. Jest sporo ciekawych rad dla studentów, co bardzo cenne, bo w jednym miejscu studenci mogą uzyskać zarówno pomoc w pisaniu jak również wczytać się we wskazówki dotyczące pisania.

Komentarze są zamknięte.