ZwykłeDodawanie ogłoszeń na stronie

Cena: wg cennika

Dodawanie ogłoszeń na stronie pisanieprac.co jest banalnie proste. Wchodzisz na stronę główna, po prawej stronie masz okienko „Dodaj ogłoszenie” klikasz na nie i dodajesz. Warto zawsze dodać tez obrazek, to gwarantuje większą liczbę odsłon danego ogłoszenia.
Możesz dodać ogłoszenie w jednej z 4 kategorii, którymi są:
– prace magisterskie
– prace licencjackie
– prace inżynierskie
– prace zaliczeniowe.
Nie ma tu kategorii takich jak prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace doktorskie, prace semestralne, czy prace kontrolne, ani nawet prace MBA. Jednakże w treści ogłoszeń pojawiają się te kategorie, więc warto odwiedzać ogłoszenia, jedno po drugim, aż znajdzie się te interesujące. Zresztą zawsze warto odwiedzić kilka propozycji, najwyżej do którejś się wróci o dopiero wtedy napisze ze swoim problemem. Zazwyczaj jest tak, że jeśli ogłasza się z pomocą w pisaniu prac magisterskich, to także pomaga przy pracach licencjackich. Dlatego warto nawiązać jakiś kontakt. Wymiana paru maili jeszcze do niczego nie zobowiązuje.
Dodawanie ogłoszeń na stronie jest możliwe w trzech opcjach. Ogłoszenia zwykłe są darmowe – ich czas wyświetlania to 6 miesięcy. są to ogłoszenia, które sa zawsze najniżej, bo pod ogłoszeniami polecanymi i ogłoszeniami Premium. ich wiarygodność jest różna, bo jeśli ktoś tylko stawia na darmową promocję to może oznaczać, ze jest nowy na rynku, a to z kolei sygnał, że jego pomoc może pozostawiać wiele do życzenia. Kolejne są to Ogłoszenia Premium, kosztują 19 zł i dodawane są na okres 6 miesięcy. Tutaj ogłaszają się poważni ludzie i firmy, którym można raczej zaufać. Ostatnia opcja to Ogłoszenia Polecane. Tutaj koszty wyświetlania reklamy są już znacznie wyższe. Są to jednak oferty zdecydowanie najwyższej rangi. Te ogłoszenia są zawsze na samej górze, dzięki czemu wielu studentów na pewno na nie wejdzie i często wyśle zapytanie oferentom.
My jako serwis ogłoszeniowy nie mam wpływu na jakość wykonywanych opracowań przez osoby się tu reklamujące. Nic nas z nimi nie łączy, nie stanowimy jednej firmy ani innego typu konglomeratu. Zresztą jest to opisane szczegółowo na dole strony, w regulaminie.
Zachęcamy do częstego odwiedzania zakładek: Porady i Jak napisać pracę. Znajdziesz tu mnóstwo interesujących wiadomości, nie tylko o tym jak poradzić sobie z pisanie pracy, ale też dużo informacji life stylowych z życia studenta. Zwłaszcza studenci takich kierunków jak pedagogika, prawo, ekonomia, informatyka, administracja, zarządzanie i marketing moga liczyć co jakis czas na porcję ciekawych informacji na interesujący ich temat

Imię/ nazwa firmy: biuro

E-mail: biuro@pisanieprac.co

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 12.06.2016

Cena: wg cennika

Liczba odsłon: 568


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik