PremiumDORADZANIE POMAGANIE

Cena: do negocjacji

Oferta poniższa adresowana jest do osób, które napotkały na swej drodze naukowej chwilową niemoc, mają potrzebę konsultacji w danej dziedzinie lub po prostu potrzebują pewnego pomocy w realizacji materiału-tekstu, który mają stworzyć.

Właśnie taką pomoc proponujemy. Doradztwo, konsultacje, pomoc w pisaniu. Teksty, recenzje, referaty wymagają wiedzy i doświadczenia w ich realizacji. My takie doświadczenie posiadamy.

Bliskie nam dziedziny to pedagogika, psychologia, socjologia, dziennikarstwo, ekonomia, polityka, turystyka, Unia Europejska, logistyka, transport, ochrona środowiska, kosmetologia i dietetyka, biologia, historia, stosunki międzynarodowe, religioznawstwo, filozofia, marketing, zarządzanie, prawo, kulturoznawstwo, etnografia, historia literatury, historia sztuki, moda, design, poradnictwo ogólne, wzory prac, pomoc pisanie prac.

Posiadamy umiejętności analizy tekstów i wyciągania z nich wniosków, formułowania zwięzłych i poprawnych wypowiedzi w języku polskim, pisania tekstów wszelkich, przygotowywania dokumentów, opisów, ofert, raportów. Znamy techniki zarządzania ludźmi i pracą.

Bardzo dobrze radzimy sobie z poprawą plagiatu, zarówno w istniejących pojedynczych tekstach jak i większych całościach (książki, strony internetowe, blogi, oferty).

Jak widać nasza oferta jest bogata. Adresujemy ją zarówno do klienta indywidualnego jak i firm, które potrzebują tego typu kompetencji.

kontakt: redakcja.wzorowprac@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: DORADZTWO KONSULTACJE

E-mail: redakcja.wzorowprac@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 06.11.2022

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 40


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik