PremiumEKSKLUZYWNA POMOC REDAKCJA TEKSTÓW PRAC

Cena: do negocjacji

EKSKLUZYWNA POMOC REDAKCJA TEKSTÓW PRAC
Zapewniam materiały i artykuły na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, poprawnościowym pod względem stylistycznym, interpunkcyjnym i technicznym. Udzielam dyskretnej pomocy w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich z bardzo wielu dziedzin naukowych. Zajmuję się udzielaniem korepetycji studentom, którzy chcą lepiej i sprawniej pisać swoje prace.
Na życzenie klienta mogę zająć się opracowaniem całości lub wybranej części materiału, który jest mu potrzebny. Mogę też wykonać korekty tekstów już istniejących albo istniejących częściowo.
Moja usługa nie jest najtańsza, ale adresuję ją do klientów, którzy chcą otrzymać materiały na najwyższym poziomie. Są one po prostu dobre, solidnie i rzetelnie opracowane źródłowo oraz tematycznie. Pozbawione są plagiatu.
EKSKLUZYWNA POMOC REDAKCJA TEKSTÓW PRAC to dobry wybór. To oferta dla ciebie, osoby zajętej pracą, rodziną, zajęciami życia codziennego. I dla Ciebie studencie, który nie masz do pisania jeszcze cierpliwości. Wszystkich staram się zrozumieć i wszystkim pomóc jak najlepiej potrafię.
Zawodowo jestem szkoleniowcem. Prowadzę warsztaty, seminaria, szkolenia, kursy. Zajmuję się pomocą w pisaniu prac dyplomowych i podyplomowych. Pomagam też pisać recenzje, eseje, prace semestralne, prace zaliczeniowe z różnych dziedzin.
Przykładowe dziedziny z jakich robię opracowania
Ekonomia, ekologia, logistyka, zarządzanie, marketing, media, social media, pedagogika, socjologia, filmoznawstwo, bankowość, prawo, dziennikarstwo, filozofia, historia, transport, muzykologia, handel, europeistyka, stosunki międzynarodowe, metodologie, wykonywanie badań, pisanie ankiet, wywiadów i inne.
Jestem w stanie przygotować profesjonalną prezentację multimedialną od początku lub według wybranego przez Państwa tekstu, materiału.
Możliwe jest też pisanie do mnie w sprawie propozycji tematycznych jeśli Państwo jeszcze sami nie wybrali tematyki lub konkretnego tematu pracy lub zaliczeniówki.
Mogą mi Państwo zlecić również samą poprawę plagiatu. Jestem gotowa to wykonać nawet jeśli współczynniki plagiatu są bardzo wysokie a tekst trudny do redakcji.
Zakres moich usług jest szeroki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, co go interesuje i co mu jest potrzebne.

Jeśli uznali Państwo moją propozycję za atrakcyjną dla siebie proszę pisać i pytać:
pomocna.aneta.pracepisemne@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: Aneta

E-mail: pomocna.aneta.pracepisemne@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 01.09.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 526


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik