PremiumJestem doktorantką. Pomogę w pisaniu wszelkiego rodzaju prac z humanistyki: prace zaliczeniowe dla studentów z zakresu: literatury polskiej, filozofii, polonistyki, kultury, sztuki. Pomoc uczniom w pisaniu wypracowań, rozprawek, analiz wierszy, zadań na j. polski, filozofię, wos, historię. Korepetycje z j. polskiego – przygotowanie do matury, olimpiady, nadrabianie materiału. Zapraszam! Kontakt: 791 310 822

Cena: 1 zł.

Dzień dobry. Ukończyłam dwa kierunki studiów, a obecnie jestem doktorantką dziedziny humanistycznej.
Pomogę w pisaniu wszelkiego rodzaju prac z humanistyki. Posiadam sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów zarówno naukowych, jak i literackich. Zakres mojej pomocy jest dość szeroki i obejmuje:
– tworzenie prac zaliczeniowych (tekstów naukowych) dla studentów kierunków humanistycznych, w szczególności z zakresów, którymi się interesuję: literatura polska, filozofia, kultura, polonistyka, pedagogika humanistyczna oraz sztuka.
– tworzenie prac dla innych kierunków, gdzie w siatce studiów znajdują się przedmioty humanistyczne i społeczne takie jak filozofia, pedagogika i inne.
– tworzenie wszystkich typów wypracowań, rozprawek, analiz porównawczych, wierszy i interpretacji wierszy oraz pomoc w zadaniach na przedmioty humanistyczne z zakresu szkoły średniej: j. polski, filozofia, wos, historia oraz dodatkowo biologia.
– udzielanie korepetycji przygotowujących do matury z języka polskiego i filozofii, w tym nauka pisania, przeprowadzania analizy tekstu, pisania interpretacji, odwoływania się do konkretnych utworów, a także do kontekstów literackich, historycznych i społecznych. Jestem na bieżąco z formułą nowej matury 2023 z języka polskiego.
– przygotowanie do olimpiady przedmiotowej z j. polskiego.
– wszelka inna, potrzebna praca z tekstem, literaturą, sztuką.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, najlepiej sms, tam zawsze odbieram wiadomości i mogę szybko odpisać.
Kontakt: 791 310 822

Imię/ nazwa firmy: Marta

Telefon: 791 310 822

E-mail: nelson25@poczta.onet.eu

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 01.12.2022

Cena: 1 zł.

Liczba odsłon: 39


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik