PremiumKOMPLEKSOWA POPRAWA PLAGIATU

Cena: do negocjacji

KOMPLEKSOWA POPRAWA PLAGIATU

Plagiat w pracy magisterskiej, plagiat w pracy licencjackiej, plagiat w pracy inżynierskiej to PROBLEM. Często duży problem z zaliczeniem takiej pracy. Stąd moja oferta kompleksowa poprawa plagiatu, która jest też ofertą redakcji i korekty tekstu.
Pisząc pracę nie zdajemy sobie czasem sprawy z tego jaki wysoki współczynnik plagiatu może powstać w naszym materiale, jeśli go odpowiednio nie zredagujemy. Czyli czy zadbamy o wysoką jakość poziomu językowego naszego tekstu. Bo ona jest sprawdzana przede wszystkim przez recenzentów pracy. To ona jest dla nich ważna (sprawdzają przecież czy zasłużyłeś na dyplom).
Co możemy zrobić? Na przykład podzielimy zdania wielokrotnie złożone na krótsze lub podzielimy duże zbitki tekstowe na mniejsze. Tak żeby nasz materiał był bardziej czytelny. Jeśli taka zmiana językowa nie pomogła zbić wysokiego współczynnika plagiatu zabieramy się za korektę.
Czyli szukamy błędów językowych w tekście: interpunkcyjnych, fleksyjnych, leksykalnych, stylistycznych i innych itd. Trzeba je odnaleźć i poprawić.
Na koniec przemyślmy nasz tekst pod względem całościowym. Nad pięknem tekstu, jego klarownością, stylem….i wdziękiem.
Czy wszystko jest czytelne zrozumiałe? Czy to skończone dzieło?
No to teraz trzeba tekst pod względem plagiatu sprawdzić jeszcze raz. A może jeszcze kilka razy i jeszcze ciągle współczynniki są zbyt wysokie aby zadowolić osoby sprawdzające prace na uczelni.
To okropne. Mówisz dość!
Jeśli nie masz ochoty przechodzić przez te wszystkie etapy pracy nad tekstem sam, albo któryś etap znużył Cię już tak bardzo, że nie masz na to siły dalej się z mocować ani wykonywać syzyfowych prac – możesz napisać do mnie. KOMPLEKSOWA POPRAWA PLAGIATU – pomoc w korektach, poprawkach, zmianach tekstowych, zmianach merytorycznych, poprawie plagiatu, poprawie plagiatu w czasie ekstremalnym.
Jeśli nie dajesz rady to po co się męczyć, szczególnie jeśli to ma nie da pożądanego efektu. Napis do mnie.
Chętnie pomogę w wykluczaniu i poprawianiu wszelkich błędów tekstowych i wysokich współczynników plagiatu.
Kontakt ze mną codziennie. Zapraszam seredecznie!
opracowania.materialy@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: Paweł Kulik

E-mail: opracowania.materialy@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 29.06.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 634


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik