PremiumKorekty plagiatu poprawki redakcyjne opracowania

Cena: do negocjacji

Plagiat to Twój wróg. Potrafię go zwalczyć naprawdę skutecznie. Chcesz się obronić? Musisz mieć pracę wolną od plagiatu. Napisz do mnie. Pomogę Ci w tym problemie. Korekty plagiatu poprawki redakcyjne opracowania
Zawodowo zajmowałem się korektą tekstów w prasie, często pracując pod dużą presją czasu. Każde zadanie musiało być wykonane profesjonalnie. Tego od mnie wymagała redakcja. Sam jestem od siebie równie wymagający. Każdą poprawkę tekstu robię na 100%.
Pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich czy nawet pisanie prac zaliczeniowych to zadania wymagające dużych umiejętności merytorycznych, zbierania materiałów, opracowywania źródeł naukowych i pisania. Często w ferworze tej pracy piszący zapomina sprawdzać swój tekst pod kątem plagiatu.
Korekty plagiatu poprawki redakcyjne opracowania
I tutaj do akcji wkraczam ja i tak modyfikuję to, co zrobili inni specjaliści w taki sposób żeby przeszło pozytywnie uczelniany system plagiatowy.
Na poprawę plagiatu jest wiele sposobów. Trudno to jednak ogarnąć osobie, która ma w pisaniu małą praktykę. Do poprawy plagiatu potrzebny jest specjalista, który od razu po tekście jest w stanie zweryfikować ile pracy potrzeba na dany tekst. Bo teksty nie są sobie pod względem trudności poprawy równe. Inaczej poprawia się tekst z biologii a inne podejście można zastosować do tekstu typowo literackiego.
Pisanie prac na ogół sprawia studentom wiele trudności. Ale poprawa plagiatu potrafi być istną zmorą.
Dlatego lepiej jest to zadanie powierzyć specjaliście w tej dziedzinie. Kwoty za tego typu zlecenia są różne w zależności od stopnia trudności zmian redakcyjnych oraz współczynników plagiatu.
Korekty plagiatu poprawki redakcyjne opracowania
Tak, jak powyżej napisałem, mogę zająć się nawet tymi trudniejszymi korektami. To moja praca, mój zawód i po części pasja.
Co trzeba zrobić żebym Wam pomógł.
Napiszcie do mnie. Opiszcie swój problem oraz najlepiej wyślijcie od razu raport plagiatu do wyceny. Napiszcie w jakim terminie potrzebna jest realizacja danego zlecenia.
Ustosunkuję się i postaram się Wam pomóc, tak jak umiem najlepiej. Jako redaktor wiem, że takie problemy są częste w przypadku pisanie prac. Dlatego jestem w stanie zrozumieć każdego, kto z problemem nie umie sobie sam poradzić.

Kontakt: opracowania.materialy@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: Paweł Kulik

E-mail: opracowania.materialy@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 18.09.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 1331


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik