PremiumKosmetologia pisanie prac

Cena: ...

Jestem dyplomowaną kosmetyczką i dietetyczką oraz masażystką. Od wielu lat pomagam w pisaniu materiałów na temat leczenia i pielęgnowania skóry. Piszę materiały dla prasy oraz opracowania naukowe. Zajmuję się pisaniem porad żywieniowych w problematyce nadwagi, niedowagi a także wielu schorzeń i stanów chorobowych np. dietetyka cukrzycy. Pomagam w wyborze materiałów a także pisaniu wzorów prac licencjackich i magisterskich a także zaliczeniówek zgodnie z wytycznymi redakcyjnymi i merytorycznymi uczelni. Kosmetologia prace licencjackie, kosmetologia prace magisterskie, kosmetologia pisanie prac.
Zajmuję się także tematyką poprawy wyglądu ciała przy pomocy metod nieinwazyjnych, zabiegów pielęgnacyjnych, makijażem. Oddzielnym działem mojej pracy jest rehabilitacja. Pomagam w pisaniu prac opisowych a także badawczych, analitycznych. Dziedziny, którymi także się zajmuję to farmakologia czy medycyna estetyczna. Zapraszam. Więcej informacji po napisaniu do mnie na adres:
marta.kosmetologia.pisanie@wp.pl

Kosmetologia pisanie prac, Kosmetologia pisanie prac, Kosmetologia pisanie prac

Jestem dyplomowaną kosmetyczką i dietetyczką oraz masażystką. Od lat pomagam w pisaniu materiałów na temat leczenia i pielęgnowania skóry. Piszę materiały dla prasy oraz opracowania naukowe. Zajmuję się pisaniem porad żywieniowych w problematyce nadwagi, niedowagi, a także wielu schorzeń i stanów chorobowych np. dietetyka cukrzycy. Pomagam w wyborze materiałów a także pisaniu wzorów prac licencjackich i magisterskich a także zaliczeniowychzgodnie z wytycznymi redakcyjnymi i merytorycznymi uczelni. Kosmetologia prace licencjackie, kosmetologia prace magisterskie, kosmetologia pisanie prac.
Zajmuję się także tematyką poprawy wyglądu ciała przy pomocy metod nieinwazyjnych, zabiegów pielęgnacyjnych, makijażem. Oddzielnym działem mojej pracy jest rehabilitacja. Pomagam w pisaniu prac opisowych a także badawczych, analitycznych. Dziedziny, którymi także się zajmuję to farmakologia i medycyna estetyczna. Kosmetologia prace licencjackie, kosmetologia prace magisterskie, kosmetologia pisanie prac. Zapraszam. Więcej informacji po napisaniu do mnie na adres:
marta.kosmetologia.pisanie@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: kosmetologia

E-mail: pomocna.aneta.pracepisemne@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 23.09.2016

Cena: ...

Liczba odsłon: 446


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik