PremiumKULTUROZNAWSTWO ANTROPOLOGIA KULTURY

Cena: do negocjacji

KULTUROZNAWSTWO ANTROPOLOGIA KULTURY
Oferuję pomoc w pisaniu prac z dziedzin takich jak: kulturoznawstwo antropologia kultury. Opracowania z szeroko pojętej kultury i pop kultury, filmoznawstwa, filozofii i historii sztuki, analiza i interpretacja dzieł sztuki i kultury, teatru, literatury i nowych mediów jak również mody czy fotografii. A także opracowania z animacji kultury oraz antropologii i religii świata, folklorystyki czy historii i współczesności teatru.
Staram się pracować zawsze na najwyższych obrotach i na najwyższym poziomie. Teksty, które tworzę mają charakter bezwzględnie autorski.
Korzystam z szerokiego wachlarza opracowań źródłowych, mam bogatą wiedzę tematyczną i świetny dostęp do wszelkiego typu materiałów, książek, opracowań, artykułów, prasy tematycznej.
Pomagam w opracowaniu prac magisterskich, prac licencjackich oraz wszelkiego typu zaliczeniówek: esejów, referatów, artykułów, opracowań pytań, wypracowań, recenzji, reportaży, rozprawek.
KULTUROZNAWSTWO ANTROPOLOGIA KULTURY
Swoją pracę wykonuję rzetelnie i terminowo. Solidne podejście do klienta stanowi dla mnie priorytet. Zajmuję się zawodowo pisaniem o szeroko pojętej kulturze i jej funkcjonowaniu w społeczeństwach kiedyś i dziś oraz jej roli w przekazie filozoficznym.
Pisanie o kulturze wymaga od redaktora dużej wiedzy multidyscyplinarnej. Zagadnieniami, które często poruszam w swoich tekstach jest konsumpcjonizm, tożsamość, język tekstu czy współczesne media, które przez swój szybki rozwój wymagają ciągłego pogłębiania wiedzy.
Moja praca wymaga ode mnie śledzenia aktualnych trendów w kulturze, sztuce i codziennym życiu. Wymaga częstych wizyt w instytucjach kultury takich jak: teatry, kina, muzea, filharmonie a także czytania książek, prasy, blogów i innych artykułów internetowych. Muszę wiedzieć jakie są topowe spektakle, filmy i najchętniej kupowane książki a także gdzie najchętniej przebywają ludzie w jakich miejscach i regionach świata.
Myślę więc, ze jestem w stanie pomóc w opracowaniach prac naukowych osobom, które same nie mogą ze względów prywatnych zająć się tym samodzielnie.
Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta zapraszam do kontaktu ze mną:
januszgajda2@gmail.com

Imię/ nazwa firmy: Janusz Gajda

E-mail: januszgajda2@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 13.09.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 871


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik