ZwykłeNiemiecki – prace z germanistyki

Cena: 40 zł

Oferujemy szeroki zakres usług: od korekty językowej, poprzez redakcje tekstu aż po przygotowanie wzorcowej pracy na zadany temat. Pracujemy w zespole; druga osoba jest korektorem, co zapewnia odpowiedni poziom merytoryczny i językowy pracy.

Układamy plan pracy, przygotowujemy bibliografię, opracowujemy tak część teoretyczną jak i empiryczną. U nas uzyskasz więc niezbędną pomoc pomoc od przygotowania planu pracy aż po obronę. Opracowania nasze wykonywane są na indywidualne zamówienia klientów a realizacja odbywa się etapami, co daje możliwość pełnej kontroli nad treścią opracowania oraz kosztami.
Gwarantujemy wysoki poziom pracy, niepowtarzalność tekstu solidność i profesjonalizm, gratis ewentualne poprawki oraz stały kontakt telefoniczny, mailowy czy poprzez Skype.

Redagujemy teksty z takich dziedzin jak:
Deutsch als Fremd- und Zweitsprache,
Linguistik,
Neuere Deutsche Literatur,
Translatorik,
Geschichte,
Kultur- und Medienwissenschaft.

Z nami nie musisz się martwić o materiały do pracy. Naszą bibliotekę uzupełniamy ustawicznie o najnowsze pozycję ze wspomnianych wyżej dziedzin. Wyróżnia nas także fakt, że mamy wykupiony dostęp do kilkunastu komercyjnych baz z pełnymi tekstami najważniejszych książek i czasopism naukowych z wielu dyscyplin akademickich, co umożliwia przygotowanie praktycznie każdego tematu.

Imię/ nazwa firmy: GermanGo

Telefon: 602498858

E-mail: germango@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 23.12.2015

Cena: 40 zł

Liczba odsłon: 284


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik