PremiumOFERUJĘ POPRAWĘ PLAGIATU

Cena: do negocjacji

OFERUJĘ POPRAWĘ PLAGIATU

Poprawiam plagiat, nawet bardzo wysokie współczynniki wymagające też poprawek merytorycznych. Robię korekty stylistyczne, merytoryczne, językowe, interpunkcyjne i redakcyjne. Poprawiam materiały naukowe, arkusze książek, poradniki, artykuły prasowe, materiały na e-booki i wszelkie inne materiały z wyżej podanymi problemami. Szybka i sprawna realizacja. Wykonanie nawet do kilku godzin. Jeśli masz problem z korektą jakiegokolwiek tekstu pisz do mnie, znajdę czas i na pewno pomogę Ci tak żebyś był/a zadowolny/a. Oferuję poprawę plagiatu w pracy magisterskiej, licencjackiej i inżynierskiej.

Kontakt: poprawa.plagiat@onet.pl

Przykładowy tekst z plagiatem:

Pierwsze pieniądze związane były z wymiana barterową. Rolę pieniądza na początku pełniły dobra użytkowe, posiadane w nadmiarze przez grupę społeczną bądź jednostkę, deficytowe jednak dla innych osób. Ludzie przez tysiąclecia szukali adekwatnej rzeczy, w sposób najbardziej uniwersalny odzwierciedlającej ekonomiczną wartość wielu różnych towarów i usług. Doprowadziło to do wykształcenia pieniądza towarowego, a więc dobra, którego wartość była na tyle uniwersalna, że mogło pełnić ono rolę środka płatniczego i stać się miernikiem wartości.

Ten sam tekst pozbawiony plagiatu:

Pierwsze pieniądze związane były z wymiana barterową. Rolę pieniądza na początku pełniły dobra użytkowe, występujące w nadmiarze przez grupę społeczną bądź jednostkę, deficytowe dla innych osób. Ludzie przez tysiąclecia szukali adekwatnej rzeczy, w sposób najbardziej uniwersalny odzwierciedlającej wartość ekonomiczną wielu różnych towarów czy usług. Doprowadziło to do sytuacji wykształcenia pieniądza towarowego, czyli dobra, którego wartość była uniwersalna na tyle , że mogło pełnić ono rolę środka płatniczego oraz stać się miernikiem wartości.

Oferuję poprawę plagiatu w pracy magisterskiej, licencjackiej i inżynierskiej.

 

Imię/ nazwa firmy: Paweł Kulik

E-mail: poprawa.plagiat@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 29.11.2015

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 401


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik