ZwykłeOgłoszenia zwykłe czy ogłoszenia Premium

Cena: 1 zł

To nie jest ogłoszenie dotyczące pisania prac, chociaż jak najbardziej odnosi się ten tekst do ogłoszeń na tej stronie zamieszczanych. Chcemy tu przedstawić zalety i wady każdego z tychże sposobów dodawania ogłoszeń. Zaletą ogłoszeń zwykłych jest to, że można je dodać i są darmowe, czyli każdy może za darmo zamieścić treść swojego ogłoszenia i zupełnie nie musi za to nic płacić. Co jednak ze skutecznością? Sprawa jest dość oczywista. Ogłoszenia zwykła lądują poniżej ogłoszeń Premium, a to z kolei implikuje to, że mniej osób na nie wchodzi, czyli ogłoszenie jest zdecydowanie mniej skuteczne.
Z ogłoszeniami Premium jest dokładnie odwrotnie, są płatne, ale po ich dodaniu jest się na górze wyników. Wystarczy sobie zadać wiec pytanie, czy wolimy oszczędzać 19 zł i niczego nie wskórać, czy raczej inwestujemy te 19 zł i wyciągamy zlecenia i zarabiamy pieniądze. Każdy musi odpowiedzieć sobie na to pytanie samodzielnie. Nikt tu nie będzie nikogo do niczego przekonywać . Wystarczy spojrzeć, że ogłoszenia Premium są dodawane często przez te same osoby lub firmy. To chyba coś znaczy. Kto myśli, używa mózgu, ten uzyska odpowiedź na te pytanie.
Ogłoszenia można dodawać w kategoriach: prace magisterskie, prace inżynierskie, prace licencjackie i prace zaliczeniowe. Warto zawsze napisać, że nie ograniczamy się do jednej z nich. Warto je po prostu wymienić. Nie każdy zrozumie bowiem, ze chodzi o wszystkie rodzaje prac dyplomowych. Chociaż to oczywiste dla dodających ogłoszenie, nie musi być to na tyle oczywiste dla osoby, która pierwszy raz w życiu widzi takie właśnie ogłoszenie.

Mamy tez jeszcze ofertę ogłoszeń polecanych, ale to wersja jest zdecydowanie najdroższa i nie każdy się na nią zdecyduje. To zdecydowanie oferta dla firm i osób, które w bardzo konkretny i rzeczowy sposób podchodzą do biznesu.
Pisanie prac może być łatwiejsze z www.pisanieprac.co i staramy się dokładać trudu prawie każdego dnia by tak właśnie było.
Powodzenia i wielu zadowolonych klientów.

Imię/ nazwa firmy: biuro

E-mail: biuro@pisanieprac.co

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 10.08.2016

Cena: 1 zł

Liczba odsłon: 318


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik