PremiumOPRACOWANIA RÓŻNE POMOC

Cena: do negocjacji

Materiały i artykuły na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, poprawnościowym, interpunkcyjnym i technicznym.
Moja usługa nie jest najtańsza, ale adresuję ją do klientów, którzy chcą otrzymać materiały na najwyższym poziomie. Po prostu są one dobre, solidnie i rzetelnie opracowane źródłowo oraz tematycznie. Pozbawione są plagiatu.
Udzielam dyskretnej pomocy w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich z bardzo wielu dziedzin naukowych. Zajmuję się udzielaniem korepetycji studentom, którzy chcą lepiej i sprawniej pisać swoje prace.
Moja usługa to dobry wybór. To oferta dla ciebie, osoby zajętej pracą, rodziną, zajęciami życia codziennego. I dla Ciebie studencie, który nie masz do pisania jeszcze cierpliwości. Wszystkich staram się zrozumieć i wszystkim pomóc jak najlepiej potrafię.
Zawodowo jestem szkoleniowcem. Prowadzę warsztaty, seminaria, szkolenia, kursy. Zajmuję się pomocą w pisaniu prac dyplomowych i podyplomowych. Pomagam też pisać recenzje, eseje, prace semestralne, prace zaliczeniowe z różnych dziedzin.
Przykłady dziedzin z jakich tworzę opracowania
Ekonomia, ekologia, logistyka, zarządzanie, marketing, media, social media, pedagogika, socjologia, filmoznawstwo, bankowość, prawo, dziennikarstwo, filozofia, historia, transport, muzykologia, handel, europeistyka, stosunki międzynarodowe, metodologie, wykonywanie badań, pisanie ankiet, wywiadów i inne.
Jestem w stanie przygotować profesjonalną prezentację multimedialną od początku lub według wybranego przez Państwa tekstu, materiału.
Na życzenie klienta mogę zająć się opracowaniem całości lub wybranej części materiału, który jest mu potrzebny. Mogę też wykonać korekty tekstów już istniejących albo istniejących częściowo. Opracowania różne pomoc.
Możliwe jest też pisanie do mnie w sprawie propozycji tematycznych jeśli Państwo jeszcze sami nie wybrali tematyki lub konkretnego tematu pracy lub zaliczeniówki.
Mogą mi Państwo zlecić również samą poprawę plagiatu. Jestem gotowa to wykonać nawet jeśli współczynniki plagiatu są bardzo wysokie a tekst trudny do redakcji.
Zakres moich usług jest szeroki. Znajdziesz tu coś dla siebie, co Cię interesuje i co Ci jest potrzebne.
Jestem do dyspozycji tam gdzie jestem potrzebna, więc, proszę pisać:

pomocna.aneta.pracepisemne@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: Aneta Plaszak

E-mail: pomocna.aneta.pracepisemne@wp.pl

Załącznik: Kliknij by pobrać

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 11.10.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 406


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik