PremiumPISANIE OPRACOWANIA HISTORIA FILOLOGIA

Cena: do negocjacji

Jestem z wykształcenia filologiem i socjologiem. Z zamiłowania historykiem. Szczególnie bliska jest mi tematyki historii wieku XX, II wojny światowej i PRL-u oraz średniowiecza i włoskiego renesansu. Oferuję opracowania zgodne z tematem pracy, korekta i redagowanie tekstu. Wzory, których wykonania się podejmuję to usługa kompleksowa, jeśli tego życzy sobie klient. Pomoc w pisaniu od planu do zakończenia materiału, po streszczenie i korektę według wskazówek klienta. Pełna zgodność z wymogami wysłanymi przez klienta. 100% dyskrecji. Zawsze jest możliwość wglądu do powstałego materiału poprzez wysłanie darmowego fragmentu z całości części, na którą się umawiamy. Płatności ratalne, częściami (rozdziałami).
Oferta to następujące wzory: pisanie prac licencjackich, pisanie prac magisterskich, pisanie prac zaliczeniowych, pisanie prac inżynierskich, pisanie prac semestralnych, pisanie referatów, pisanie recenzji.
Mogę pomóc w opracowaniu materiału, którego potrzebujesz na za miesiąc, za tydzień, na jutro albo nawet na dziś. Oprócz tematyki filologicznej zajmuję się profesjonalną pomocą w pisaniu wzorów prac naukowych na wszelkie tematy i z różnych dziedzin naukowych takich jak:
kulturoznawstwo, ekonomia, logistyka, zarządzanie, badanie rynku, giełda, psychologia, psychologia pracy i biznesu, socjologia, prawo, historia, polonistyka, medioznawstwo, negocjacje, transport, technologia żywności, rolnictwo, geodezja, historia, filozofia, logika, fundusze inwestycyjne, teologia, Unia Europejska, religie świata, poradnictwo zawodowe, terapie, recenzje książek, filmów artykułów, historia sztuki, badania, wyniki badań, metodologie, wstępy, zakończenia, konspekty, plany prac, poprawa wymogów technicznych, korekty stylistyczne, poprawki redakcyjne, wyjustrowanie, nadanie spójnej koncepcji pracy.

Możliwa jest pomoc jako doradztwo przy pisaniu wszelkich prac. Moje usługi to pomoc w opracowaniu prac magisterskich, prac licencjackich, prac inżynierskich, prac zaliczeniowych, esejów, referatów, prac magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, rozpraw, prac semestralnych i innych materiałów, na które jest zapotrzebowanie. Opracowanie pisanie redagowanie.
Zajmuję się usługą jaką jest POPRAWA PLAGIATU w istniejących pracach. Mogę zająć się poprawkami na Państwa życzenie. Robię poprawy, zmiany nawet bardzo wysokich współczynników plagiatu, cytatów i innych trudnych do przeredagowania miejsc materiału.
Nadrzędną usługą jest opracowywanie materiałów w terminach krótkich, ekstremalnych lub nagłych. Proszę do mnie napisać i przedstawić jak najdogłębniej swój problem, zadać wszelkie potrzebne pytania.
Im bardziej czytelny opis z Państwa strony tym lepsza i szybsza moja reakcja. Odpowiem jak najszybciej i pomogę jeśli tylko to będzie możliwe najlepiej jak umiem.
Zapraszam do współpracy ze mną online.

Kontakt ze mną:
opracowania.materialy@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: Janusz Kulik

E-mail: opracowania.materialy@onet.pl

Załącznik: Kliknij by pobrać

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 20.10.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 403


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik