ZwykłePisanie prac z finansów

Cena: 20 zł

Pisanie prac z finansów.
Oferuję wszechstronną pomoc w tej dziedzinie. Finanse nie maja dla mnie tajemnic. Jeśli potrzebujesz dyskretnej pomocy napisz do mnie
prace@email.com
Gwarantuje, że nie odejdziesz z kwitkiem.
Atrakcyjne ceny, elastyczna współpraca na każdym etapie. Mogę nawet zaproponować temat i przygotować plan. Nie pobieram opłaty z góry jak konkurencja. Jeśli zależy Ci na sensownej ofercie współpracy napisz, dowiedz się więcej. Prace licencjackie, magisterskie i zaliczeniowe, bo inżynierskich z finansów się nie pisze.

Pisanie prac z finansów
Poniżej kawałek mojego materiału:
Bilanse jednostkowe wraz z rachunkiem zysków i strat i zmianami w funduszach jednostki budżetowej , zakłady budżetowe składają do Organu wykonawczego-wójta w terminie do 31 marca roku następnego po roku budżetowym ,natomiast gospodarstwa pomocnicze sprawozdania finansowe składają w powyższym terminie jednostce budżetowej ,przy której zostały utworzone . Do 31 marca organ wykonawczy gminy sporządza bilans z wykonania budżetu i łącznie ze zbiorczymi sprawozdaniami finansowymi jednostek budżetowych , zakładów budżetowych i gospodarstw pomocniczych składa do regionalnej izby obrachunkowej w terminie do 30 kwietnia roku następnego. Pisanie prac z finansów. Regionalna izba obrachunkowa przekazuje do Ministerstwa Finansów skonsolidowane bilanse jednostki samorządu terytorialnego-gminy w formie elektronicznej w terminie 14 dni od dnia otrzymania ostatniego skonsolidowanego bilansu jednostki samorządu terytorialnego.
Pisanie prac z finansów
kontakt do mnie : prace@email.com

zapraszam

Imię/ nazwa firmy: prace

E-mail: prace@email.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 04.12.2015

Cena: 20 zł

Liczba odsłon: 317


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik