PremiumPisanie prac magisterskich, prace licencjackie, prace zaliczeniowe

Cena: 0 zł

Pisanie prac magisterskich, prace licencjackie, prace zaliczeniowe a w tym prace semestralne i prace kontrolne. Wszelkie tematy, wiele dziedzin. Do każdego zagadnienia podchodzę w sposób rzeczowy, na każdy temat i na każdą współpracę reaguje indywidualnie. Kontaktując sie ze mną zawsze współpracujesz z jedna osoba, a nie jak w wielu firmach prowadzi Cie wiele osób, które nie maja zielonego pojęcia o co chodzi i jesteś po prostu jednym z wielu klientów. A gdy ktoś ma kilkanaście klientów to już to robi różnicę. Jeśli więc interesuje Ci, że ktoś poważnie podchodzi do Ciebie indywidualnie i do Twojego zlecenia, to znaczy, że w tym wypadku moja oferta spełni Twoje wymagania.
Oto dziedziny w których pomagam przy pisaniu prac: Prawo, administracja, stosunki międzynarodowe, politologia, geologia, pedagogika, resocjalizacja, ochrona środowiska, BHP, zarządzanie, ZZL, ekonomia, rachunkowość, finanse, marketing, bankowość, i wiele, wiele innych. Nie pomagam w takich dziedzinach jak informatyka czy budownictwo, w ogolę dziedzinach inżynierskich nie pomagam. Po prostu nie czuje bluesa do tego. Zatem jeśli chcesz pisać do mnie w sprawie takich zleceń, to daj się na spokój i nie pisz.
Pisanie prac: prace magisterskie, prace licencjackie, prace zaliczeniowe, a w tym prace semestralne oraz prace kontrolne. Wykonuje tez prezentacje w power point.
Możliwość spotkania w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Białystok, Poznań, Wrocław, Katowice, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Lublin, Rzeszów, Legnica, Suwałki, Gdynia, Piła, Koszalin, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra albo Piotrków Trybunalski są małe, bo rzadko w nich jestem. Ale kto pyta nie błądzi. Napisz i dowiedz się więcej. Piszę tak, żeby nie było plagiatu w moich tekstach.

Pisanie prac: prace magisterskie, prace licencjackie, prace zaliczeniowe a w tym prace semestralne i prace kontrolne. Wszelkie tematy, wiele dziedzin. Do każdego zagadnienia podchodzę w sposób rzeczowy, na każdy temat i na każdą współpracę reaguje indywidualnie. Dziś jest ten dzień byś podjął decyzje związana ze swoją przyszłością, wybierz dobrze.

Imię/ nazwa firmy: magisterskie

E-mail: magisterskie@mail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 06.10.2016

Cena: 0 zł

Liczba odsłon: 964


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik