ZwykłePisanie prac mgr, lic, inż. i innych – od 15 zł/strona, BEZ ZALICZEK!

Cena:

Jeżeli to czytasz, to bardzo prawdopodobnie potrzebujesz pomocy w stworzeniu opracowania naukowego. Wiedz, że dobrze trafiłeś. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w szeroko pojętej pomocy edukacyjnej na poziomie uczelni wyższych!

Otrzymasz od Nas kompleksową pomoc w pisaniu różnego rodzaju prac – zaczynając od magisterskich, licencjackich czy inżynierskich, zaś kończąc na pracach zaliczeniowych, podyplomowych czy prezentacjach. Ponadto, poprawiamy już napisane prace, zajmujemy się splagiatowanymi treściami, dostosowujemy prace do wymogów technicznych, itp…

Należy mieć świadomość, że wachlarz tematyczny pomocy jest bardzo szeroki – proszę pytać, czy zlecenie jest możliwe do realizacji (wystarczy przesłana wiadomość @) – na pewno odpowiemy).

WAŻNE! Nie pobieramy żadnych zaliczek czy przedpłat. Dodatkowo, poprawki (niestety czasami się zdarzają) wykonywane są bezpłatnie 🙂

Cena? Ustalana jest w zależności od skomplikowania pracy. Nawet od 15zł za stronę!

Kontakt przez skrzynkę e-mail! (tanie.pisanie@protonmail.com) bądź formularz na Naszej stronie internetowej https://taniepisanie.wixsite.com/taniepisanie – zakładka „Kontakt”.

Pozdrawiamy
taniepisanie

Imię/ nazwa firmy: taniepisanie

E-mail: tanie.pisanie@protonmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 14.03.2023

Cena:

Liczba odsłon: 9


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik