ZwykłePisanie prac pedagogika

Cena: tanio

Pisanie prac pedagogika
Hej, siema, czołem i witajcie.
Na tapetę tym razem wrzucamy pedagogikę. Czy wiecie, że początków tej dziedziny nauki można doszukiwać się w nauczaniu starożytnych filozofów, takich jak Platon i Konfucjusz? A pomijając parę wieków od XVII wieku, pedagogika stała się odrębną, samodzielną dyscypliną naukową, jednakże poglądy na wychowanie nawiązywały do filozoficznych oraz ideowych przesłanek swojej epoki t.j.: „dobrego wychowania”, czyli wychowania spartańskiego, rycerskiego czy też kawaleryjskiego, w zależności od okresu historycznego.
Czy wiedziałeś / wiedziałaś, że zadaniem pedagogiki jako nauki empirycznej jest wyposażanie pedagogów, którzy organizują procesy edukacyjne (czyli proces wychowania oraz kształcenia) w wiedzę o skuteczności różnego rodzaju zabiegów edukacyjnych?
Do metod badań, którymi posługuje się wspomniana dziedzina wiedzy i nauki zalicza się m.in.: metoda eksperymentu, metoda badań terenowych, metody hermeneutyczne, metody porównawcze i metody historyczne. Takie metody badań są używane w pracach licencjackich i magisterskich z pedagogiki.

Funkcje pedagogiki są następujące:

 

 • diagnostyczna – zbieranie obiektywnych informacji o rzeczywistości,
 • prognostyczna – określenie  prawidłowości odnoszących się do przyszłych zmian i przyszłego rozwoju rzeczywistości na podstawie zgromadzonej wiedzy,
 • instrumentalno – techniczna – opracowanie procedur mających umożliwić realizację założonych celów.

Prace magisterskie pedagogika

prace licencjackie pedagogika

prace zaliczeniowe pedagogika
Potrzebujesz pomocy przy pisanie prac pedagogika? Napisz na adres prace@email.com

 

Pisanie prac pedagogika

 

Imię/ nazwa firmy: prace

E-mail: prace@email.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 19.05.2016

Cena: tanio

Liczba odsłon: 181


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Załącznik