ZwykłePISANIE PRAC – POLONISTYKA, LITERATURA, FILOZOFIA, KULTUROZNAWSTWO, SZTUKA. Jestem doktorantką humanistyki. Pomogę w stworzeniu pracy zaliczeniowej bądź licencjackiej z dziedzin humanistycznych. Posiadam sześć lat doświadczenia w tworzeniu tekstów naukowych jak i literackich. Podczas tworzenia pracy, pozostaje w stałym kontakcie. Piszę rzetelnie i terminowo. Zapraszam do kontaktu. Tel. 791 310 822

Cena: 1 zł.

Dzień dobry, podejmę się pisania prac zaliczeniowych oraz licencjackich z zakresu nauk humanistycznych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych jak i literackich, a także grono zadowolonych klientów. Piszę sama, korzystając z wiarygodnych, naukowych źródeł.
Zakres tematyczny, który mnie interesuje i z którego piszę, to w szczególności:
-literatura polska
-polonistyka
-kulturoznawstwo
-filozofia
-religie
– sztuka
– inne tematy – do ustalenia indywidualnie.
Do każdej pracy podchodzę indywidualnie, tworząc ją na zamówienie klienta, nie wykorzystuję tworzonych wcześniej prac ani tekstów. Przyjmuję tylko te zlecenia, w których mam ugruntowaną wiedzę i jestem w stanie napisać je na wysokim poziomie. Nie można w końcu specjalizować się we wszystkim. Dlatego proszę pytać, odpowiem wtedy, czy jestem w stanie podjąć się tematu.
Zapraszam do kontaktu sms.

Imię/ nazwa firmy: Marta

Telefon: 791 310 822

E-mail: nelson25@poczta.onet.eu

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 01.12.2022

Cena: 1 zł.

Liczba odsłon: 10


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik