ZwykłePisanie prac PR

Cena: cc

Pisanie prac zarządzanie
Oferuje pisanie prac PR. Prace licencjackie, prace zaliczeniowe, prace magisterskie, a także MBA, podyplomowe. Pomoc w każdym możliwym zakresie. Pisanie prac PR, Pisanie prac PR
Oferowane przeze mnie materiały są pozbawione plagiatu, mogę to poświadczyć odpowiednimi raportami. Pisanie prac PR u mnie to mądry wybór.
Poniżej kawałek mojego tekstu:

Według K. Mazurek-Łopacińskiej, oddziaływanie public relations jest pięcio¬krotnie silniejsze niż wpływ reklamy. Wynika to z większej wiarygodności PR niż powszechnie wykorzystywanej, odpłatnej reklamy .
Powstanie i wyodrębnienie się public relations jako wyspecjalizowanej działalności kształtującej pozytywny wizerunek (standardowa funkcja PR), miało miejsce Stanach Zjednoczonych w pierwszej połowie ubiegłego stulecia. W Europie rozwój PR rozpoczął się później, a w Polsce tę formę promocji zaczęto traktować profesjonalnie dopiero pod koniec ubiegłego wieku.
Dość szybko zorientowano się, że public relations jest zarazem wprost ideal¬ni narzędziem do poprawiania negatywnego wizerunku (kryzysowa funkcja PR), .wstającego głównie w wyniku sytuacji kryzysowych. W Polsce, z usług doradców antykryzysowych korzysta się dopiero wtedy, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, a i to nie zawsze. Nawet wówczas osoby zarządzające nie mają zresztą dobrej orientacji, do kogo powinny się zwrócić. W naszym kraju działa już, co praw¬da, kilkadziesiąt firm public relations – w tym przedstawiciele światowej czołówki jednakże mało kto wie, które z nich specjalizują się w kryzysowym PR. Brakuje na ten temat odpowiednich wydawnictw i informatorów. Dezorientację na rynku potęgują agencje reklamowe, które w pogoni za klientem, usługi public relations dołączają do swojej oferty, nie mając w tym zakresie doświadczenia. Tymczasem na Zachodzie funkcjonowanie potężnych firm zajmujących się jedynie wąskim wycinkiem PR (public affairs, imestor relations, lobbingiem czy właśnie zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi) jest czymś oczywistym .

Imię/ nazwa firmy: prace

E-mail: prace@email.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 17.11.2015

Cena: cc

Liczba odsłon: 318


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik