PremiumPisanie prac tanio

Cena: na kieszeń studenta

Pisanie prac tanio
Jeśli szukasz pomocy przy następujących formach pisemnych jak:
– prace magisterskie
– prace licencjackie
– prace inżynierskie
– prace zaliczeniowe
– Prezentacje power point
czy też inne nie wymienione tu z nazwy, to dobrze trafiłeś. Świadczę usługi pomocowe przy pisaniu prac mając świadomość, że studenci, to nie milionerzy, Bille Gatesy, czy Kulczyki albo inni krezusi, lecz studenci to osoby o ograniczonym budżecie. Jeśli chcecie pomocy na kieszeń studenta, to jestem waszym kołem ratunkowym.
Parę słów o mnie: Zyje sobie na tym świecie już tyle, że z wielu pieców chleb jadłem i poznałem sporo dziedzin wiedzy. Studia już dawno poza mną, ale by czuć się młodo pomagam studentom w potrzebie. Stąd pisanie prac tanio – żeby obie strony były usatysfakcjonowane. Ja też nie jestem milionerem, więc pomocy nie świadczę charytatywnie. Pisanie prac to czynność, którą bardzo lubie, bo mnie to odpręża. Ktos kiedyś napisał „lub to co robisz (praca), a już nigdy nie będziesz pracował”. Coś w tym jest. Ten cytat troche mnie określa chociaż oczywiście jest to trochę zbyt optymistyczne i nie zawsze się sprawdza. Ale do tego dąże.

Ale dość tych wywodów. Dziedziny, którymi się zajmuję to: bankowość, BHP, finanse, ubezpieczenia, administracja, bibliotekoznawstwo, europeistyka, turystyka, hotelarstwo, gastronomia, geografia, geologia, historia, prawo, językoznawstwo, ochrona środowiska, resocjalizacja, socjologia, politologia, technologia żywności, rybactwo śródlądowe, UE, Unia Europejska, rachunkowość, medycyna, weterynaria, handel zagraniczny, rolnictwo, archeologia, pielęgniarstwo, kosmetologia, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, logistyka, transport, pedagogika, psychologia, filozofia, teologia, religioznawstwo, logika, ekonomia, marketing, reklama, public relations PR, stosunki międzynarodowe, zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, ZZL i wiele, wiele innych.

Pisanie prac tanio tylko u mnie. Zapraszam

Imię/ nazwa firmy: Pisanie prac tanio

E-mail: magisterskie@mail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 03.01.2016

Cena: na kieszeń studenta

Liczba odsłon: 394


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik