PremiumPisanie prac tylko dla bystrych

Cena:

Czy widziałeś kiedyś film E=mc2? to polski film o gościu, który pomagał innym przy pisaniu prac dyplomowych. To oczywiście nie ja, ale wiele nas łączy. On pomagał przy pisaniu prac magisterskich czy licencjackich, ja zajmuje sie też taką pomocą. Tak jak Makaa czuje sie jak ryba w wodzie w bibliotece. Śmieszy mnie gdy czekam w kolejce na ksero a nieliczni studenci, którzy też stoją w kolejce po zobaczeniu mnie z książkami odwracają się na pięcie mrucząc coś pod nosem odchodzą wściekli. Ciekawe co powiedzą promotorowi, gdy ten udowodni, że wszystko jest ściągnięte z neta. No co? Że facet w okularach przed nimi miał parę książek, że trzeba było poczekać kwadrans? Niektórzy sami są sobie winni. Ale nie o tym miało być.
Zapewniam pełną merytoryczno-techniczną pomoc przy pisaniu różnego rodzaju opracowań. Chodzi o prace magisterskie, prace licencjackie czy też prace zaliczeniowe. Raczej nie przyjmuje krótkich form, powiedzmy do 5 stron. Pomogę tez przy następujących opracowaniach: prace podyplomowe, prace MBA i prace dyplomowe (tak, niektórzy myślą że magisterka, czy licencjat nie są tym czym są, lecz to prace dyplomowe i tyle). takie tam małe szczegóły, dla kogoś ważne, dla kogoś innego wcale.
Czy pisanie prac wymaga pasji? Niewątpliwie. Dlatego tak wielu studentów ma problem w ogóle z rozpoczęciem pisania, bo w ogóle tego nie czują.
Jeśli zdecyduje się do mnie napisać nie pytaj mnie ile kosztuje praca licencjacka, tak samo jak nie pytasz ile kosztuje chleb w piekarni, ani ile kosztuje samochód w salonie samochodowym. Cena pomocy jest uzależniona od wielu czynników, i nie tylko od tego co wg Ciebie jest ważne, czyli np całych tych opowieści, że jesteś zajęty, że nie możesz sie zebrać, że wiosna, że słońce, że deszcz. Lepiej podaj temat, plan, termin i objętość. To są już jakieś informacje.
Nikogo na świecie nie interesowałoby gdyby Einstein opowiadał dlaczego nie wymyślił swojego słynnego wzoru (bo nie miał czasu, bo spać mu się chciało, bo musiał się uczesać i inne tego typu pierdoły). Liczy się informacja, konkrety, a nie ździbolenie.
Zapraszam tylko konkretnych studentów do współpracy. Jak nie umiesz skonkretyzować o co Ci chodzi pisz do innych i im marnuj czas.
Ale wierzę, że Ty jesteś inny, więc pisz do mnie na adres poniżej.

Imię/ nazwa firmy: ekstremalne terminy

E-mail: ekstremalneterminy@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 21.10.2016

Cena:

Liczba odsłon: 548


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik