PremiumPISANIE PRAC ZALICZENIOWYCH PISANIE REFERATÓW ESEJE PRACE SEMESTRALNE

Cena: do negocjacji

Zajmuję się pomocą w pisaniu małych form naukowych. Pomagam pisać prace zaliczeniowe, referaty, eseje, prace semestralne, wypracowania, prace kontrolne,rozprawki, artykuły naukowe, recenzje itd.
Jeśli więc nie radzisz sobie z pisaniem zapewne mogę wspomóc Cię w tej trudnej sztuce. Pisanie prac zaliczeniowych to bardzo ważny etap nauki. Trzeba wykazać się wiedzą, umiejętnością logicznego myślenia i rozumieniem tematyki. Do napisania dobrej pracy zaliczeniowej niekiedy przygotowywać się trzeba długo i rzetelnie opracowując zebrany materiał. To bywa nużące, męczące i jeśli temat nas nie interesuje po prostu nudne.
W dzisiejszych czasach nie każdy może znaleźć na to czas. Stąd moja oferta, dla tych, którzy sami nie są w stanie zając się opracowaniem. Proponuję pomoc w pisaniu prac naukowych, dyplomowych. Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, materiałów w pełni autorskich, artykułów, konspektów, metodologii, a także pomoc w szukaniu pomysłów na napisanie pracy, konspektów, planów, form krótkich.
Jako redaktor tekstów jestem w stanie poprawić plagiat w istniejącej już pracy. Jeśli jest przygotowany raport z napisanej pracy mogę obniżyć współczynniki plagiatu do poziomu, który będzie satysfakcjonujący.
Możliwe jest wykonanie przeze mnie typowych poprawek stylistycznych, merytorycznych, językowych, technicznych prac. Pomagam w opracowaniach z wielu dziedzin i bardzo różnorodnej tematyki. Mogę pomóc w opracowaniu badań, ułożeniu pytań wywiadu czy ankiety.
Pisanie prac zaliczeniowych, pisanie esejów, pisanie referatów, pisanie prac semestralnych czy pisanie artykułów na wszelkie tematy jest moim codziennym zadaniem dlatego bogata praktyka w tych realizacjach daje mi poczucie profesjonalizmu. Świadczę usługi pomocowe. Staram się wykonywać zadania na najwyższym poziomie i przede wszystkim terminowo. Uważam, ze dla udanej współpracy są to zasady kluczowe. Mam na swoim koncie wiele napisanych artykułów prasowych oraz naukowych. mam lekkie pióro. Zajmowałam się dziennikarstwem radiowym oraz prasowym.
Pisanie prac zaliczeniowych należy powierzyć specjalistom i ja do nich należę.
Ulubione dziedziny, w których mogę na pewno pomóc:
Psychologia, resocjalizacja, pedagogika, dziennikarstwo, media, literatura, film, historia czy prawo.
Chętnie pomogę w pisaniu każdej z wymienionych lub niewymienionych w ogłoszeniu form.
Pisanie prac zaliczeniowych, prac semestralnych, dopisywanie fragmentów prac, korekty prac napisanych.
Zapraszam chętnych do współpracy
Kontakt: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Imię/ nazwa firmy: Maria

E-mail: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 30.09.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 2413


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik