PremiumPISANIE RECENZJI OPRACOWANIA PRAC ZALICZENIOWYCH

Cena: do negocjacji

Zapomniałeś obejrzeć film a recenzja filmu już na jutro? Albo książka jest nawet ciekawa, ale jesteś dopiero na 50 stronie z 500 pozostałych a streszczenie powinieneś oddać dziś?
Znasz takie historie? Na pewno, bo one się po prostu w życiu przydarzają.
Nie radzisz sobie z pisaniem? Myślę, że mogę wspomóc Cię w tej trudnej sztuce. Pisanie prac zaliczeniowych, recenzji, esejów itd to bardzo ważny etap nauki. Trzeba wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i rozumieniem tematyki a często sporą wiedzą. Do napisania dobrej pracy zaliczeniowej niekiedy przygotowywać się trzeba długo i rzetelnie opracowując zebrany materiał. To bywa nużące, męczące i jeśli temat nas nie interesuje po prostu nudne.
A ja po prostu bardzo lubię pisać. Czytam szybko a film czy spektakl też potrafię zrecenzować.

To zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach nie każdy może znaleźć czas na pisanie. Stąd moja oferta, dla tych, którzy sami nie są w stanie zając się opracowaniem danej pracy zaliczeniowej czy innej. Proponuję pomoc w pisaniu prac naukowych, dyplomowych. Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, materiałów w pełni autorskich, artykułów, konspektów, metodologii, a także pomoc w szukaniu pomysłów na napisanie pracy, konspektów, planów, form krótkich.
Jako redaktor tekstów jestem w stanie poprawić plagiat w istniejącej już pracy. Jeśli jest przygotowany raport z napisanej pracy mogę obniżyć współczynniki plagiatu do poziomu, który będzie spełniał odpowiednie normy.
Możliwe jest wykonanie przeze mnie typowych poprawek stylistycznych, merytorycznych, językowych, technicznych prac. Pomagam w opracowaniach z wielu dziedzin i bardzo różnorodnej tematyki. Mogę pomóc w opracowaniu badań, ułożeniu pytań wywiadu czy ankiety.
Pisanie prac zaliczeniowych, pisanie esejów, pisanie referatów, pisanie prac semestralnych czy pisanie artykułów na wszelkie tematy jest moim codziennym zadaniem dlatego bogata praktyka w tych realizacjach daje mi poczucie profesjonalizmu. Świadczę usługi pomocowe. Staram się wykonywać zadania na najwyższym poziomie i przede wszystkim terminowo. Uważam, ze dla udanej współpracy są to zasady kluczowe. Mam na swoim koncie wiele napisanych artykułów prasowych oraz naukowych. mam lekkie pióro. Zajmowałam się dziennikarstwem radiowym oraz prasowym.
Poproś więc o pomoc specjalistę. Będzie szybciej i pewniej.
Ulubione dziedziny, w których mogę na pewno pomóc:
Historia, literatura, psychologia, resocjalizacja, pedagogika, dziennikarstwo, media, filologia, film, czy prawo.
Chętnie pomogę w pisaniu każdej z wymienionych lub niewymienionych w ogłoszeniu form.
Pisanie prac zaliczeniowych, prac semestralnych, dopisywanie fragmentów prac, korekty prac napisanych oraz wszelkie inne zlecenia dotyczące pisania.
Zapraszam chętnych do współpracy
Kontakt: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Imię/ nazwa firmy: Maria

E-mail: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Załącznik: Kliknij by pobrać

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 21.10.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 731


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik