PremiumPISANIE ZALICZENIÓWEK

Cena: do negocjacji

PISANIE ZALICZENIÓWEK

Mam taką zasadę, że zanim zacznę pisać lubię zjeść lub wypić coś zdrowego. Najczęściej jest to jakiś pożywny koktajl np. koktajl z jarmużu z gruszką, albo koktajl ze szpinaku, banana, ananasa i wody. Pycha i działa pobudzająco na umysł.
Pisanie zaliczeniówek tak jak pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich, pisanie prac inżynierskich to wysiłek dla mózgu. To pożywka dla wyobraźni i ciekawe zajęcie.
Pisanie zaliczeniówek zajmuje czas, ale to zajęcie pozytywne. Pozytywne, bo rozwija myślenie, pozwala poznać nową wiedzę i kształtuje nasz pisarski styl.
Studencki lifestyle to nie tylko imprezy, alkohol i spotkania towarzyskie, ale także nauka. I to może ona powinna być na pierwszym miejscu w czasie studiów. Fajnie jest się zabawić, ale równie fajnie pouczyć i nauczyć. Albo nauczyć się jak uczyć się efektywnie. Bo efekty nauki są ważne. Liczą się przecież oceny, które dostajesz zapisanie zaliczeniówek, oceny za pisanie referatów, oceny za pisanie esejów.
Jeśli nie masz czasu na napisanie pracy semestralnej bo uczysz się do trudnego kolokwium napisz do mnie. Oczywiście chętnie pomogę. Mam praktykę w pisaniu zaliczeniówek i innych prac naukowych.
Być może jednak nie będę Ci potrzebny bo możesz poradzić sobie sam jeśli lepiej zagospodarujesz czas. „Dla chcącego nic trudnego” jak mówi przysłowie.
Pisanie zaliczeniówek to praca jak inne. Trzeba się skupić, może zdobyć jakąś konkretną wiedzę i pisać. Nie trzeba sobie wmawiać, że temat jest zbyt trudny zanim go przeczytamy. Zawsze lepiej być kreatywnym i spróbować wyrazić swoją opinię lub zmierzyć się z czyjąś. To może być nawet bardzo ciekawe.
Jestem tu po to żeby Ci pomóc, jeśli naprawdę tego będziesz potrzebował. Wtedy możesz do mnie napisać. Pomogę Ci w pisaniu zaliczeniówki albo innej pracy. A może porozmawiamy i skusisz się żeby napisać ją samodzielnie. Pisanie prac zaliczeniowych  nie jest przecież takie straszne, uwierz mi.

Kontakt ze mną artur.nowakowski.pisarz@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: Artur

E-mail: artur.nowakowski.pisarz@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 28.12.2015

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 416


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik