PremiumPLAGIAT POPRAWA KOREKTA REDAKCJA

Cena: do negocjacji

Praca napisana a plagiat jest 50% ? Masz problem? Tak, i to spory. Plagiat w pracy magisterskiej, plagiat w pracy licencjackiej, plagiat w pracy inżynierskiej to może być koniec marzeń o karierze i sukcesie. Bo, bardzo często duży problem z zaliczeniem takiej pracy. Dlatego pojawiła się moja oferta kompleksowej poprawy plagiatu, która jest też ofertą redakcji i korekty tekstu i zmian technicznych, jeśli są one wymagane.
Jak piszemy pracę nie zdajemy sobie czasem sprawy z tego jaki wysoki współczynnik plagiatu może powstać w naszym materiale, jeśli go odpowiednio nie zredagujemy. Jeśli wiec nie zadbamy o wysoką jakość poziomu językowego naszego tekstu taki problem może wystąpić. Może on też wystąpić jeśli podamy zbyt mało źródeł, z których korzystaliśmy a procent nie opisanych cytatów będzie ponadwymiarowy. Praca jest sprawdzana przede wszystkim przez recenzentów pracy. To ona jest dla nich ważna (sprawdzają przecież czy zasłużyłeś na dyplom czy też jeszcze nie).
Co możemy zrobić? Na przykład podzielimy zdania wielokrotnie złożone na krótsze lub podzielimy duże zbitki tekstowe na mniejsze. Tak żeby nasz materiał był bardziej czytelny. Jeśli taka zmiana językowa nie pomogła zbić wysokiego współczynnika plagiatu zabieramy się za korektę.
Więc szukamy błędów językowych w tekście: interpunkcyjnych, fleksyjnych, leksykalnych, stylistycznych i innych itd. Trzeba je odnaleźć i poprawić.
Dla pozytywnego zakończenia przemyślmy nasz tekst pod względem całościowym. Nad pięknem tekstu, jego klarownością, stylem i jego klasą. (Sprawdźmy też czy na pewno piszemy swoimi zdaniami z ich zrozumieniem.)
Czy wszystko jest czytelne zrozumiałe? Czy to skończone dzieło? Prawidłowe pod względem językowym i merytorycznym? Zrozumiałe dla czytelnika?
To teraz trzeba tekst pod względem plagiatu sprawdzić jeszcze raz. A może jeszcze kilka razy i jeszcze ciągle współczynniki są zbyt wysokie aby zadowolić osoby sprawdzające prace na uczelni.
Jeśli jednak nie masz ochoty przechodzić przez te wszystkie etapy pracy nad tekstem sam, albo któryś etap znużył Cię już tak bardzo, że nie masz na to siły dalej się z mocować ani wykonywać syzyfowych prac – możesz napisać do mnie. Oferuję pomoc w korektach, poprawkach, zmianach tekstowych, zmianach merytorycznych, poprawie plagiatu, poprawie plagiatu w czasie ekstremalnym.
Jeśli nie dajesz rady to po co się męczyć, szczególnie jeśli to ma nie da pożądanego efektu. Pisz. Zadawaj pytania.
Chętnie pomogę w wykluczaniu i poprawianiu wszelkich błędów tekstowych i wysokich współczynników plagiatu. A także innym zasygnalizowanych poprawkach.
Kontakt ze mną codziennie on-line. Zapraszam!
opracowania.materialy@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: Paweł Kulik

E-mail: opracowania.materialy@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 25.10.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 1170


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik