ZwykłePomoc w pisaniu w języku angielskim

Cena: do uzgodnienia

OFERUJEMY POMOC W PISANIU, REDAGOWANIE PRAC ZALICZENIOWYCH, PRAC LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH (ANTYPLAGIAT), KOREKTY I FORMATOWANIE.
ATUTEM REDAKCJI JEST UKIERUNKOWANIE I SPECJALIZACJA NA KIERUNKU FILOLOGII ANGIELSKIEJ CO GWARANTUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. NA ŻYCZENIE KLIENTA REALIZUJEMY PRACE W JĘZYKU POLSKIM Z RÓŻNYCH DZIEDZIN (RÓWNOCZEŚNIE PRZYDZIELAJĄC REDAKTORA, KTÓRY DEKLARUJE POMOC W PISANIU PRACY W WYBRANYM TEMACIE). DO WSPÓŁPRACY REDAKCJA WYKORZYSTUJE REDAKTORÓW KOMPETENTNYCH W WYBRANYCH DZIEDZINACH. REDAGOWANIE PRAC ZALICZENIOWYCH, PRAC LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH (ANTYPLAGIAT), KOREKTY I FORMATOWANIE.
KORZYSTAMY Z INNOWACYJNYCH PROGRAMÓW SAMOKONTROLNYCH POD KĄTEM STYLISTYCZNYM, GRAMATYCZNYM I ANTYPLAGIATOWYM. ANGLISTYKA TO WYMAGAJĄCA DZIEDZINA NAUKI – NALEŻY DOKŁADNIE WYBRAĆ PORTAL, KTÓREMU WARTO ZAUFAĆ I ZLECIĆ REALIZACJĘ PROJEKTU OSOBOM WIARYGODNYM I DOŚWIADCZONYM. INNE USŁUGI TO TŁUMACZENIA, KOREKTY, POMOC W UKŁADANIU PLANOW I TWORZENIU BIBLIOGRAFII. REDAKCJA, PRZEDE WSZYSTKIM, BUDUJE ZAUFANIE NA BAZIE TYCH DOŚWIADCZEŃ  KTÓRE KREUJĄ WIZERUNEK NASZEJ REDAKCJI WYRAŻONY W TYSIĄCACH ODDANYCH STRON !
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
WriteEnglishTool@gmail.com
GaduGadu: 51979801
Tel. 690 639 471

Imię/ nazwa firmy: Maria

Telefon: 690639471

E-mail: writeenglishtool@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 02.07.2016

Cena: do uzgodnienia

Liczba odsłon: 421


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik