ZwykłePomoc w pisaniu z WriteEnglishTOOL

Cena: do uzgodnienia

OFERUJEMY POMOC W PISANIU, REDAGOWANIE PRAC ZALICZENIOWYCH , LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH (ANTYPLAGIAT), KOREKTY, FORMATOWANIE.
ATUTEM REDAKCJI JEST UKIERUNKOWANIE, SPECJALIZACJA NA KIERUNKU FILOLOGII ANGIELSKIEJ CO GWARANTUJE WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG. NA ŻYCZENIE KLIENTA REALIZUJEMY PRACE W JEZYKU POLSKIM Z RÓŻNYCH DZIEDZIN (RÓWNOCZEŚNIE PRZYDZIELAJĄC REDAKTORA, KTÓRY DEKLARUJE POMOC W PISANIU PRACY W WYBRANYM TEMACIE) . DO WSPÓŁPRACY REDAKCJA WYKORZYSTUJE REDAKTORÓW KOMPETENTNYCH W WYBRANYCH DZIEDZINACH.
KORZYSTAMY Z INNOWACYJNYCH PROGRAMÓW SAMOKONTROLNYCH POD KĄTEM STYLISTYCZNYM, GRAMATYCZNYM I ANTYPLAGIATOWYM. ANGLISTYKA TO WYMAGAJĄCA DZIEDZINA NAUKI – NALEŻY DOKŁADNIE WYBRAĆ PORTAL, KTÓREMU WARTO ZAUFAĆ, ZLECIĆ REALIZACJĘ PROJEKTU OSOBOM WIARYGODNYM I DOŚWIADCZONYM . INNE USŁUGI TO TŁUMACZENIA, KOREKTY, POMOC W UKŁADANIU PLANOW I TWORZENIU BIBLIOGRAFII . REDAKCJA, PRZEDE WSZYSTKIM , BUDUJE ZAFANIE NA BAZIE TYCH DOŚWIADCZEŃ , KTÓRE KREUJĄ WIZERUNEK NASZEJ REDAKCJI WYRAŻONY W TYSIĄCACH ODDANYCH STRON!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
WriteEnglishTool@gmail.com
GaduGadu: 51979801
Tel. 690 639 471

Imię/ nazwa firmy: Maria

Telefon: 690639471

E-mail: writeenglishtool@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 30.08.2015

Cena: do uzgodnienia

Liczba odsłon: 195


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik