PolecanePomoc w dziedzinach pedagogicznych, humanistycznych i wielu innych – zapytaj

Cena: do uzgodnienia

Oferuję pomoc w redagowaniu prac, zwłaszcza pedagogicznych – resocjalizacja, pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, pedagogika specjalna i inne dziedziny pedagogiki, jak również z wielu innych dziedzin humanistycznych – socjologia, politologia, stosunki międzynarodowe itp., a ponadto z kosmetologii, dietetyki, pielęgniarstwa, turystyki, pracy socjalnej – zasięg mojej pomocy jest dość szeroki, więc najlepiej po prostu napisz do mnie i zapytaj, a odpowiem, czy zajmuję się interesującą właśnie Ciebie tematyką. Pomagam przy opracowaniach takich pedagogicznych , jak:
– prace magisterskie,
– prace licencjackie,
– prace zaliczeniowe,
– prace podyplomowe.
Zapewniam rzetelne podejście do każdego zlecenia. Abyś nie miał wątpliwości zaznaczę, że nie pobieram z góry całej opłaty jak wiele innych osób oferujących podobnego rodzaju pomoc. Chcę by współpraca opierała się na wzajemnym zaufaniu. Płatności rozkładam na raty, w razie potrzeby wykonuję poprawki, mogę przesyłać materiał etapami (ale nie małymi partiami po kilka stron).
Oferuję przygotowanie materiału pozbawionego plagiatu, ponieważ każdy tekst piszę samodzielnie. Nie posługuję się metodą kopiuj wklej. Dbam o to, by każdy klient był zadowolony. Korzystam z rzetelnych źródeł, publikacji naukowych, literatury przedmiotu. Pozyskaniem materiałów zajmuję się osobiście.
Dodam jeszcze, że mam bogate doświadczenie, gdyż pomocą w redagowaniu tekstów zajmuję się od długiego czasu – blisko 10 lat. Moją specjalnością jest pedagogika i jej dziedziny, ale pomogę w pisaniu także z innych dziedzin (może poza naukami ścisłymi). Znam zasady pisania, edycji tekstu itp. Staram się pomóc każdemu. Zapewniam, że nikogo nie odeślę z kwitkiem, a w sytuacji, gdy nie jestem w stanie pomóc, mogę pokierować we właściwe miejsce.
Jeśli natomiast masz już gotową pracę, ale potrzebuje ona poprawek, a Ty już nie masz na nie siły, to też oferuję swoją pomoc. Wykonam korekty stylistyczne, poprawę pod kątem ortografii, interpunkcji, w wielu przypadkach także poprawki merytoryczne oraz niwelowanie plagiatu. Jedynie w przypadku, gdy kopiłeś gotowca i chcesz pozmieniać materiał tak, by plagiatu nie było, nie podejmę się pomocy.
Oprócz tego pomogę Ci w opracowaniu narzędzi do prac badawczych (kwestionariuszy ankiet, wywiadów) oraz w analizie badań i ich opracowaniu graficznym (wykresy, tabele). A jeśli potrzebujesz prezentacji power point do swojej pracy magisterskiej czy licencjackiej to również można na mnie liczyć.
Napisz do mnie pod adres: tekstynazamowienie@poczta.fm
Na pewno się dogadamy 🙂

Imię/ nazwa firmy: Teksty na zamówienie

E-mail: tekstynazamowienie@poczta.fm

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 22.06.2016

Cena: do uzgodnienia

Liczba odsłon: 1749


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik